İyi Bir İngilizce İle Amerika'da Yaşanır mı?

Benim gibi gitme planı olan bir insan bu dediklerini çoktan düşünmüş oluyor zaten. Şahsen ailemle pek yakın ilişki kurmuyorum biraz soğuk aramız ayrılık iki tarafada iyi gelebilir. Yıllardır ailemle
Kaldığım için olabilir. Sonuçta gelmemek üzere gitmiyorum ziyaret için elbet gelirim.

İyi ingilizceden kastınız nedir? C2 + conversation clublar mı yoksa B1 + grammer öğrencisi mi?

Sen bence İngilizceni geliştir, sonra Türkiye harici insan ve dost canlısı herhangi bir ülkeye kaçıp hayatımı kurtardım de. Bunları düşünme, hayalini belirle ve çalış.

Sen dili boşver ne iş yapıyorsun onu söyle? Vasıfsız adam ya benzincide çalışır ya da boya yapar akşam yattığın yerleri bulamazsın. Sonra koşarak havalimanına geri dönmeni istemem

Bulunduğumuz ülkeden ordaki imkanların daha iyi olduğunu arkadaşlarımda söylüyor sadece özlediklerini Türkiye'nin başka olduğunu orda kaldığında anladığını söyledi. Ve ben yorumumda hiç bir zaman memnun değil şöyle böyle demedim herkes istediği yerde yaşayabilir benim demek istediğim Türkiye'de büyüdükleri için Türkiye'yi özlüyorlar ben arkadaşa gitse bile özleyebileceğini anlatmaya çalıştım gitmesin demeye çalışmadım.

Abi Kanada var kaçış planı istiyorsan. Düzgün bir bölümde okuduysan yüksek falan da yaptıysan doğru düzgün bir dilek mektubuyla immigrant olarak kabul alman mümkün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…