İyi Bir İngilizce İle Amerika'da Yaşanır mı?

Post Malone

Kilopat
İyi bir İngilizce'ye sahip olmak için çalışıyorum, isteyerek yaptığım için de ilerleme kaydediyorum. İyi bir seviyede İngilizce öğrendiğimde başka bir ülkede yaşamak istiyorum. Sokakta yürüyen kekoları, cahil dayıları, saygısız insanları görmekten bıktım. Sizce güzel bir kaçış planı mı? [emoji38][emoji38]

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi bir İngilizceye sahip olmak için çalışıyorum isteyerek yaptığım içinde ilerleme kaydediyorum. İyi bir seviyede İngilizce öğrendiğimde başka bir ülkede yaşamak istiyorum. Sokakta yürüyen kekoları, cahil dayıları, saygısız insanları görmekten bıktım. Sizce güzel bi kaçış planı mı? [emoji38][emoji38]
Oradaki insanlar da mükemmel değil hocam. Her türlüsü vardır. Bence Kanada'ya git. Yorumlara bakılırsa daha iyi gibi.
Not: Duyduklarım kadarıyla. Ben yaşamadığım için bilemiycem.

İngilizcenin çok iyi olması yada olmaması önemli değil oraya gittiğinde zaten kendini burda olduğundan daha iyi geliştirirsin. Para konusuna gelince sermayen olmasa bile gitsen problem değil belli bir süre sıkıntı çekersin ama sonradan güzel zamanlar geçirebilirsin. Bende senin gibi düşünüyorum umarım hayalini gerçekleştirirsin.😀😀

Güzel plan, tebrikler. :) Yalnız yanlış ülkeyi düşünüyorsun ABD yerine iskandinav ülkelerini düşünebilirsin ve kendini oraya göre geliştirebilirsin. Ayrıca gitmeyi düşündüğün ülkede ne iş yapacağın da çok önemli aksi bir durumda Türkiye'yi mumla arayabilirsin! Evet, kekolara rağmen. :)

Sadece iyi bir Türkçe ile nasıl ki İstanbul'da yaşanmıyorsa orada da sadece dil yeterli olmaz. Ben Amerika'yı merak edenlerdenim aslında ama orada yaşayan veya okuyan hangi arkadaşıma sorduysam sakın gelme git başka ülkelere dediler. Hiç bir numarasının olmadığından bahsettiler. Yani şevkini kırmak gibi olmasın ama Hollywood Effect dedikleri olay gerçekten varmış:)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı