İyi ki doğdun Fallout 3

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
Fallout 3 artık 12 yaşında. Bethesda'nın Fallout haklarını satın aldıktan sonra çıkartmış olduğu ilk oyun olan Fallout 3 bugün bile hala keyifle oynanabilecek bir RPG olma özelliğini taşıyor.

tumblr_mu7rt5b8PK1rlpawyo3_500.gif

Büyük savaştan 200 yıl, Fallout 2'den ise 36 yıl sonrasını anlatan Fallout 3'de hikayemiz sığınak 101'de başlıyor ve ortadan kaybolan babamızın peşine düşüyorduk. Fallout 3'de uzaylılar tarafından kaçırıldığımız bir DLC bile var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yenilenmiş bir New Wegas görebilir miyiz acaba?
Şöyle bir proje var.

Fallout 3'üde 2 hafta önce almıştım, doğum günü olduğunu sizden öğrendim, New vegas oynadım gayet güzel ama 3'deki bazı diyaloglar New vegas'takine bin basar.Fallout New vegas hikaye olarak 3'den iyi değil.
Bizi vuran kişi'nin izi sürmek yeni bir fikir değildi ve buluncada hiç değişik bir şey olmuyor sonu iyi ama benny saçma bir karakter.
Oyunda baba'mı daha bulamadım ama öğrendiğim şeyler ilginç'ti,ama New vegas' da değildi.
(Burdan "New vegas" sevmediğimi düşünmeyin sevdim ama 3 kadar hikaye'si ilginç gelmedi.)

Çok ilginç bir şey yaşadım paylaşmak istedim.
Ben Fallout 3'ü bitirmişim haberim yok. Aslında renksiz bir animasyon oynatıldı geçmişi gösteriyor du, ingilizcem de olmadığı için anlayamadım konuşmaları, çeviri de yoktu o animasyonda. Oyun bugta kaldı sandım. Günlerce görev aradım bulamadım kafayı yemek üzereydim. En sonun da final görevine YouTube'dan baktım bitirmişim ben de.
fawkesi odaya gönderdiğim de oyun bitmiş. Daha sonra görev aramak için gezerken broken Steel askerleri bana saldırmıştı.
oyuna gelince haritası inanılmaz büyük. İlk defa bu kadar büyük haritaya sahip oyun oynadım. Araçların patlama efekti güzeldi. Benim için uzaylı DLC'si inanılmaz zordu. Bilgisayarları hacklemeden önce kayıt alın eğer bilgisayar kilitlenirse son kayıttan yeniden açın deneyin kolay oluyor. Maalesef dikkat eksikliğinden oyun da bazı şeyleri kaçırdım. Talon askerleri ve broken Steel askerleri neden bana ve fawkese saldırmaya başladı burasını merak ediyorum bilen biri varsa paylaşsın lütfen.
Diğer serilerini de deneyeceğim. Umarım diğer serilerde de fawkes vardır bu karaktere bayıldım, konuşmaları aşırı komik.

Çok ilginç bir şey yaşadım paylaşmak istedim.
Ben Fallout 3'ü bitirmişim haberim yok. Aslında renksiz bir animasyon oynatıldı geçmişi gösteriyor du, ingilizcem de olmadığı için anlayamadım konuşmaları, çeviri de yoktu o animasyonda. Oyun bugta kaldı sandım. Günlerce görev aradım bulamadım kafayı yemek üzereydim. En sonun da final görevine YouTube'dan baktım bitirmişim ben de.
fawkesi odaya gönderdiğim de oyun bitmiş. Daha sonra görev aramak için gezerken broken Steel askerleri bana saldırmıştı.
oyuna gelince haritası inanılmaz büyük. İlk defa bu kadar büyük haritaya sahip oyun oynadım. Araçların patlama efekti güzeldi. Benim için uzaylı DLC'si inanılmaz zordu. Bilgisayarları hacklemeden önce kayıt alın eğer bilgisayar kilitlenirse son kayıttan yeniden açın deneyin kolay oluyor. Maalesef dikkat eksikliğinden oyun da bazı şeyleri kaçırdım. Talon askerleri ve Broken Steel askerleri neden bana ve fawkese saldırmaya başladı burasını merak ediyorum bilen biri varsa paylaşsın lütfen.
Diğer serilerini de deneyeceğim. Umarım diğer serilerde de fawkes vardır bu karaktere bayıldım, konuşmaları aşırı komik.
Oyunu oynayalı çok uzun süre olduğu için biraz tahmini konuşuyorum. Oyunu Enclave tarafını seçerek bitirmiş olabilirsin, bu sebeple saldırıyor olabilirler. Fawkes diğer oyunlarda yok ama yine yanına alacağın super mutant müttefikler oluyor.

Oyunu oynayalı çok uzun süre olduğu için biraz tahmini konuşuyorum. Oyunu enclave tarafını seçerek bitirmiş olabilirsin, bu sebeple saldırıyor olabilirler. Fawkes diğer oyunlarda yok ama yine yanına alacağın super mutant müttefikler oluyor.

Evet enclave görevini yapmıştım.
hatta helikopterden inince çatışmalar başlamıştı. Sonra acaba ben yanlışlıkla mı sıktım o yüzden mi karşılık verdiler diye düşünmüştüm.
Fawkes'e üzüldüm ama yine de oynamaya değer. Yanıt için çok teşekkürler.

Oyunu bitirdim ama New Vegas'tan sonra boş hissettirdi ama süper mutantlarla savaşmak çok eğlenceli(New Vegas'da sadece böceklerle savaştığımdan.)Gine de deneyimlenmesi gereken bir deneyim.
Yalnız gezgini asla unutmucam.

Geri
Yukarı