"İyi ki iPhone 13 aldım, 14'ü bekleseydim alamazdım" dediğiniz oldu mu?

13 Pro Max 256 GB telefonumu 23 Kasım'da 18.999 ₺'ye akşam 17:59'da sipariş vererek aldım. Saat 21:00 itibariyle satışlar durduruldu. 3 gün sonra zamlı fiyatlar açıklanmıştı. 13 Aralık'ta teslim edildi.

Bugün geldiği nokta yanına adam gibi bir kılıf ve ekran koruyucu cam alsan 30.000 ₺. Eğer 8 Plus'ta kalmış olsaydım almazdım.

Ama 8 Plus'ı satıp 2020 Şubat'ta 11 Pro Max aldığım için 13 PM aldım. Şimdi onu bu aralar satıp 13 Pro Max'i 3.000 - 4.000 ₺'ye getirmiş gibi olacağım için aldım.

Bundan sonra alır mıyım? Fiyatlar böyle artmaya devam edecek. Enflasyon, para fazlası, krizler, kur vs derken bundan sonra uzun süre yeni telefon alacağımı düşünmüyorum. İmkanım var mı, var. Ama bu noktadan sonra o paraları harcamak saçmalıktan öteye gitmez.

Son düzenleme:
Ayda 3 kere et yiyince durumu iyi olduğu anlaşılan düzen, sana da hakkımı helal etmiyorum.

Vallahi hocam ayda 3 kere yediğim etin sadece 1'si kuşbaşı et, oda 100 gram falan, diğer 2side kıymadır.Yalan söyleyip abartmıyorum milyonlarca insan böyle şuanda,ama bu durumda olan birçok kişi tiktok çekiyor buraya gelip bunları konuşmuyor :D

Ben böyle bir halde yaşarken birileri 20 milyar milyon paraya son model telefon alıp saçma sapan konuşunca kusura bakmayın ben hem sinirleniyorum, hem de öfkeleniyorum.
Benim suçum ne?

Ben böyle bir halde yaşarken birileri 20 milyar milyon paraya son model telefon alıp saçma sapan konuşunca kusura bakmayın ben hem sinirleniyorum, hem de öfkeleniyorum.
Benim suçum ne?

İnsanlar alacakları şeyler konusunda özgürdürler. Para onların sonuçta. İster sokağa atar, ister 20K'lık telefon alır. Gerisi bizi ilgilendirmez :)

Sırf kur yükselecek fiyatlar tavan yapacak diye 11'den: 13'e geçtim. Bir daha cep telefonu alamayacağız nasıl olsa.

Geri
Yukarı