"İyi ki iPhone 13 aldım, 14'ü bekleseydim alamazdım" dediğiniz oldu mu?

Sırf kur yükselecek fiyatlar tavan yapacak diye 11'den: 13'e geçtim. Bir daha cep telefonu alamayacağız nasıl olsa.

Bende 6Sten geçmiştim işte sırf bu yüzden ve 15.700'e aldığım telefon şu anda 19.000 oldu iyi ki almışım diyorum zaten Allah nasip ederse 6-7 sene götürür beni.

iPhone 6 dan geçtim. 12.000 liraya aldım. 1 ay bekledim gelmesini. O zaman almasaydım şimdi hala iPhone 6 kullanıyordum :D

4 yıllık telefonumun anakartı bozuldu. Android telefon pazarlama yeni sistemine gıcık olduğum için iPhone 13 sipariş ettim. Sonra öğrendim ki 2 saat sonra 14 açıklanacak. Tüh, vah derken siparişi iptal etmeye çalıştım. Beceremeyince yattım uyudum. Bir uyandım ki 13 benim aldığım fiyatın 6 bin TL üzerine çıkmış, 14'e yanaşılmıyor zaten. 6 ay önce yazdığım mesajın arkasındayım.
Bir şeyi almaya karar verdiysen ve bütçen yetiyorsa hemen al. Çünkü bugün yarından daha ucuz olacak.

2021 Ağustos'unun başıydı, iPhone 11 128 GB ile iPhone 12 Mini 64 GB aynı fiyattı küsüratlara takılmazsam, iPhone 12 64 GB ile de arasında 1000 TL gibi bir fiyat vardı, 11'in 128'ini alayım 64'lük 12 yerine dedim arabanında bakımı gelmişti onu geciktirmem dedim, birkaç ay sonra yine 10K KM oldu yine yağ değişimi oldu oluyor ama telefonu değiştiremiyorum, sözde çıkınca 14'e geçiyordum şu fiyatlarla Türkiye'den çıkana kadar daha birkaç yıl daha beraberiz gibi duruyor.

iPhone 13 Pro Max aldım 14'ü bekleseydim diye ilk başta çok pişman olmuştum hatta 14 Pro'yu görünce yine pişmandım ama Türkiye fiyatını görünce pişmanlığım geçti. Sadece üzülüyorum ama bu telefonların bize geliş fiyatının bu kadar yüksek olmasına. Bir de Amerika'da 60-80 dolar arası bir para verip bir üst model iPhone ile değiştirme olayını öğrenince daha da üzüldüm.

iPhone 13 Pro Max aldım 14'ü bekleseydim diye ilk başta çok pişman olmuştum hatta 14 Pro'yu görünce yine pişmandım ama Türkiye fiyatını görünce pişmanlığım geçti. Sadece üzülüyorum ama bu telefonların bize geliş fiyatının bu kadar yüksek olmasına. Bir de Amerika'da 60-80 dolar arası bir para verip bir üst model iPhone ile değiştirme olayını öğrenince daha da üzüldüm.

iPhone 14 Pro 128 GB
39.999, 00 TL
KDV ve yasal ücretler dahildir: Yaklaşık 17.902, 00 TL.*

Söyleyeceklerim bu kadar...

Geri
Yukarı