İyi oyun önerisi

ibasicGodStrafe

Decapat
Daha fazla  
Yeni bilgisayar alınca GTA 5 bitirdim God of War bitirdim Uncharted 4 bitirdim ve son olarak The Witcher bitirdim, sizce bunlar kadar büyük ve saracak kadar hangi oyunlar var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Elden Ring, Sifu, BF1, HOI4

Yeni bilgisayar alınca GTA 5 bitirdim God of War bitirdim Uncharted 4 bitirdim ve son olarak The Witcher bitirdim, sizce bunlar kadar büyük ve saracak kadar hangi oyunlar var?

Sana nadir en iyi 4 oyun söyleyeyim eskiler grafiğini beğenmeyebilirsin ama keyif veriyorlar şimdiki oyunlar gibi değiller ve artık böyle oyunlarda ne yazık ki yapılmıyor pek.
1.Half-Life serileri.
2.return to Castle Wolfenstein.
3.Dark messiah of might and magic
4.Halo serileri.

Days Gone o kadar iyi bir oyun mu? Sürekli üzerinize koşan zombilere dolu tekrara düşen bir oyun gibi geldiği için almamıştım ama indirimde şu anda alabilirim.

Zombili hayatta kalma oyunu alacaksan 7Days to Die çok iyi benim gözümde en iyisi oldu. Detay fazlalığı çok var craft yapılabiliyor yapılan dekorlar duvarların boyanması falan ve zombiler kanlı ayda sürü halinde hücum ediyorlar neredeysen, atıyorum evdesin evin duvarlarını kırıp sana ulaşıp öldürmeye çalışıyorlar :) atmosferiyle müzik sesleriyle bayağı iyi çok gelince insan panik bile yapabiliyor korkudan, ama korku olayı çok değil bazı yerlerde aniden fırlayabiliyorlar.

Geri
Yukarı