İyi oyun önerisi

Zombili hayatta kalma oyunu alacaksan 7Days to Die çok iyi benim gözümde en iyisi oldu. Detay fazlalığı çok var craft yapılabiliyor yapılan dekorlar duvarların boyanması falan ve zombiler kanlı ayda sürü halinde hücum ediyorlar neredeysen, atıyorum evdesin evin duvarlarını kırıp sana ulaşıp öldürmeye çalışıyorlar :) atmosferiyle müzik sesleriyle bayağı iyi çok gelince insan panik bile yapabiliyor korkudan, ama korku olayı çok değil bazı yerlerde aniden fırlayabiliyorlar.
Hocam benim oyun oynayabileceğim arkadaşım yok, bu oyun daha çok kişilik oynanisa hitap ediyor gibi geldi. Öneriniz için teşekkür ederim.

Days Gone o kadar iyi bir oyun mu? Sürekli üzerinize koşan zombilere dolu tekrara düşen bir oyun gibi geldiği için almamıştım ama indirimde şu anda alabilirim.

Sonlara doğru tekrar etmeye başlıyor ama üstüne zombi filan koşmuyor sürüye denk gelmezsen beğenmiyebilirsin çoğu kişi sevmiyor bu oyunu ama bana çok güzel geldi motor sürmek çok zevkli.

Hocam benim oyun oynayabileceğim arkadaşım yok, bu oyun daha çok kişilik oynanisa hitap ediyor gibi geldi. Öneriniz için teşekkür ederim.

Tek kişilikte oynanıyor bir yerden sonra sıkabilir bütün hayatta kalma oyunları bir yerden sonra sıkıyor ama dert değil arasıra oynayınca keyif alırsınız. Çok kişilik oynanması çok daha keyifli ve sıkmaz.

Geri
Yukarı