İyleşmeyen yaralar kansere mi işarettir?

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rayzen 5
Meslek
Market Personeli
Kendimi bildim bileli kol kasım'ın üstünde bu kızarıklık var ve asla geçmiyor siz deyin 1 yıl ben diyeyim 8 yıl geçmeyen bir kızarıklık.
İyleşmeyen yaralar kansere delaletmiş.
Dedem cilt kanserinden, amcam kan kanserinden vefat etti. Halam kitle kanseri "yendi" baba tarafı anlayacağınız kanserli gen.
Anne tarafı: Mide kanseri.
Cilt kanseri olabilir miyim?

0.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Buradan kimse size teşhis için yardımcı olamaz.

Ancak 8 yıl çok uzun bir süre. Kanser olsaydı, büyür ve yayılırdı. Şüphenizi dindirmek için doktora görünün.

Medeni cesaretinizden dolayı sizi kutluyorum. Yüksek ihtimal doktor da vardır forumda belki ama "16 yaşında 1.60 boy normal mi" diye soruların sorulduğu. "Antivirüs kullanmak çok saçma" dendiği bir yerden tıbbi konsültasyon almaya çalışıyorsunuz. En yakın zamanda doktara gidin, uzman, deneyimli gözler yorumlasın.

Çatlağa benziyor, ama tam olarak ne olduğu bizim veya başkasının sözleriyle anlaşılmaz en kısa zaman da dermatoloji randevusu oluşturun bir hekimin değerlendirmesi en doğrusu

Yara değil bu, ya kilo aldığınızdan ya da spor yapıyorsanız kas çalıştığınızdan dolayı çatlamış, geçmez, zamanla gri-beyaz hale gelip neredeyse görünmez hale gelecek.

Geri
Yukarı