Iyzico, Amazon Prime üzerinden Papara hesabımdan para çekti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Berkay Özsoy

Decapat
Amazon Prime ilk ay ücretsiz diye denemek istedim ama Prime kullanmaya başladıktan sonra Iyzico, Papara hesabımdan 1,9 Türk Lirası çekti ve iade etmedi. Acaba parayı iade ediyorlar mı yoksa onlara mı ulaşmam lazım? Bu konuda bilgili birisi yardımcı olursa sevinirim. (16 Nisan 2021'de para çekildi.)

Amazon Prime ilk ay ücretsiz diye denemek istedim ama Prime kullanmaya başladıktan sonra Iyzico, Papara hesabımdan 1,9 Türk Lirası çekti ve iade etmedi. Acaba parayı iade ediyorlar mı yoksa onlara mı ulaşmam lazım? Bu konuda bilgili birisi yardımcı olursa sevinirim. (16 Nisan 2021'de para çekildi.)
Kartın gerçek olup olmadığını kontrol etmek için 1-2 TL ücret alınır. Fakat normalde dakikasına iade olur. Amazon'a ve İyzico'ya ulaşmayı deneyin. Olmadı Papara'ya ulaşmayı deneyin. Hiç biri olumlu dönüş yapmazsa (Amazon'un yapacağına inanıyorum.) en fazla 1.9 TL'nizden olursunuz.

Kartın gerçek olup olmadığını kontrol etmek için 1-2 TL ücret alınır. Fakat normalde dakikasına iade olur. Amazon'a ve İyzico'ya ulaşmayı deneyin. Olmadı Papara'ya ulaşmayı deneyin. Hiçbiri olumlu dönüş yapmazsa (Amazon'un yapacağına inanıyorum.) En fazla 1.9 TL'nizden olursunuz.

Teşekkür ederim. Onlara ulaşmaya çalışacağım.
Amazon Müşteri Hizmetlerine ulaştım. Paramı iade ettiler. Sorunum çözüldü. Konu kilitlenebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı