İzinsiz Facebook reklam hesabı açılmış

Mechanic2017

Decapat
Bugün kendi Facebook hesabımda bir bildirim gördüm. Reklam ödemesi falan diyordu ek olaral +44'lü bir numara aradı birleşik krallık diyordu. Reklamı ben yapmadım ancak bana bir sıkıntı çıkartır mı? Facebook hesabımı sildim sabah şimdi bu numara arıyor. Herhangi bir ödeme yapmak zorunda kalır mıyım?

OnePC

Decipat
Makaleler
4
Yer
Adana
Sözleşme gibi bir şeyi kabul etmediyseniz, kart bilgileriniz de onlarda kayıtlı değilse birşey olacağını sanmıyorum hocam.

KS
KS
Mechanic2017

Mechanic2017

Decapat
Bir kart kayıtlı ama benim değil. Ek olarak ben sözleşme kabul etmedim, ama hesabım çalınıp o ara yapıldıysa bilemem.

Sözleşme gibi bir şeyi kabul etmediyseniz, kart bilgileriniz de onlarda kayıtlı değilse bir şey olacağını sanmıyorum hocam.

Hesabımı silsem gider mi reklam hesabıda?

Son düzenleme:

OnePC

Decipat
Makaleler
4
Yer
Adana
Bir kart kayıtlı ama benim değil. Ek olarak ben sözleşme kabul etmedim, ama hesabım çalınıp o ara yapıldıysa bilemem.

Hesabımı silsem gider mi reklam hesabıda?
Eğer hesabınız çalındıysa hocam, bir hesap hareketlerine falan bakınız emin olmak için. Eğer çalındıysa hesap çalan kişi o hesapta sözleşmeleri kabul etmiş de olabilir. Hesabınız kapatılsa bile o reklam yine kalır bildiğim gibi. Facebook'a yazmayı deneyin isterseniz. Onlar size yardımcı olacaklardır.

Yukarı