İzlediğiniz en iyi filmler neler? (Öneri)

The Psycho

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Film arayışındayım.
Bol bol sevişme sahnesi bulunan film veya dizi önermeyin lütfen.
Bknz : Spartacus

Aksiyon,Macera,Görsellik,Efekt ve Senaryo

Bunlar benim için önemli.

Pacific Rim çok kötü diye duyumlar aldım ama bir bak bence ve bana da bildirirsen sevinirim film hakkında görüşlerini :D

Iron Man 3 (Aksiyon filminde hunharca güldüm sinemada şanslıyım ki az kişi vardı) :D

Daha izlemedim ama Wolverine'in yeni filmi güzelmiş aldım arkadaştan boş zamanımda izleyeceğim.

Iron Man 3 güzeldi. Sinemada izledim.

Onun haricinde Aşk filmi olmadığı taktirde en çok beğendiğiniz filmler kabulümdür.
Spartacus gibi olmasın ama.(Cinsel içerik olmasın.)

V for Vandetta
The Illusionist
Kuzuların Sessizliği
Akıl Oyunları
Dizi olarak da Breaking Bad'i öneririm.

Dizi olarak Revolution (Devrim diye de geçer) ve Law and Order var. (O da Kanun ve Düzen diye de geçer ve ikinci vs. sezonların adı başka Law and Order:CI gibi) Bu ikisini de şu an internet yok diye e2'den izliyorum ama CNBC-e'de de var.

Pacific Rim çok kötü diye duyumlar aldım ama bir bak bence ve bana da bildirirsen sevinirim film hakkında görüşlerini :D

Iron Man 3 (Aksiyon filminde hunharca güldüm sinemada şanslıyım ki az kişi vardı) :D

Daha izlemedim ama Wolverine'in yeni filmi güzelmiş aldım arkadaştan boş zamanımda izleyeceğim.

Pasific hikaye olarak biraz kötü ama ben arkadaş efekte önem verdiği için onu tavsiye ettim hikayesi biraz geri kalıyor.

Resident Evil serisi Karayip korsanları serisi. :)
Başlangıç filmi. Nedense bu filmi aklıma getirdiğimde ikincisininde olması gerektiğini düşünüyorum. :)

Percy Jackson serisini izleyebilirsin. World WarZ, Man of Steal. Efekt'e önem veriyorsan ve 3D animasyon olayına bakarsan Tekken : Blood Vengeance'ı şiddet ile öneririm. ;)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı