İzlediğiniz en iyi filmler neler? (Öneri)

Pasific hikaye olarak biraz kötü ama ben arkadaş efekte önem verdiği için onu tavsiye ettim hikayesi biraz geri kalıyor.

Aslında hikayede çok önemli senaryo diye belirtmiştim zaten :)

- - - Güncellendi - - -

Pery Jackson sanırım 2 filmi var ikisinide izledim.
Fena değil ama saçmalık dolu olduğu bir gerçek.

Komedi : Büyükler ve Büyükler 2 serisini tek geçerim. Oyuncu kadrosuda bir o kadar kaliteli her birinin oynadığı filmi hiç tereddüt etmeden izleyebilirsiniz.

Efekti ve konusuyla konuşulacak bir film arıyorsanız gelmek üzere :

Hapishane filmleleri genelde güzel oluyor her ne kadar hapishane filmi diye geçmesede ben öyle dedim... :)

Asaletin Bedeli ve Büyükler film serisinde ki Adam Sandler'in En Uzun Mesafe adlı filmi de bir o kadar güzeldir.

Sonunda çok etkilendiğim filmlerden biri olarak V For Vandetta.

Jim Carry filmlerinden Aman Tanrım 1.

Aslında hikayede çok önemli senaryo diye belirtmiştim zaten :)

- - - Güncellendi - - -

Pery Jackson sanırım 2 filmi var ikisinide izledim.
Fena değil ama saçmalık dolu olduğu bir gerçek.

Yunan mitolojisinden esinlenilmiş bir film ama yarı tanrı meselesinin olduğunu sanmıyorum. O konuda haklı olabilirsin. Şeyde çok gülmüştüm 3 büyük tanrının zor yok ettiği Kronos'u tek başına güçleri yarım yamalak biri yok ediyor. :D

Genel olarak iyi di ama 2. serinin sonu şaşırtıcı bitti. Serinin kitabı 5 seri. Kitabın diğer 3 serisini alıp okumayı düşünüyorum şahsen. Şuan Cahillikler Kitabı serisi ile
meşgulüm de... :)

Ha bu arada Yüzüklerin Efendisi filminden daha çok sevdim şu Hobbit serisini. Konu olarak öncesini anlatıyor ama Yüzüklerin Efendisi filminden sonra yapılması günümüz teknoloji ve imkanlarının da etkisiyle daha güzel bir görsel şölen sunuyor film bize. The Hobbit serisinide öneririm. Aslında sana önereceğim çok film var ama hangi birini yazayım, hangi birini aklımda tutayım. :)

Acemi Çıraklar diye film vardı Google çatısı altında geçiyor. Güzel bir film. Bak aklıma geldikçe yazıyorum... :)

Yeşil Yol filmi de beni etkilemişti.

Thor 2 de güzel ve bir o kadar da komikti. :D

Harry Potter filminde ki Ronald Weasley ismiyle hatırlayacağımız kişinin bir filmi varsı Sürücü Adayı diye... Gayet güzel bir film.

Harry Potter serisi de güzel bir filmdi tabi.

Will Smith filmlerinden biri olan başrollerini oğluyla paylaştığı film : Dünya Yeni Bir Başlangıç.

Jackie Chan'in son filminden Çin Falı.

Jackie Chan filmlerinden Will Smitht'in oğlu Jaden Smith'in daha küçükken çektiği filmlerden Karete Kit filmi.
.
.
.
.
.
.
.
Bu liste uzar gider... :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim arkadaşlar daha başka önerisi olan ? :)

Savaş ve Aksiyon özellikle ilgi alanımdır :)
Örneğin Man of steel'deki farklı dünya hoşuma gitti.
Fantastik şeyler diyelim.

Bilim kurgu olarak Oblivion.

Zombi tarzı ama konu olarak değişik bir film olarak The Colony.

Morgan'ın oynadığı aksiyonu bol bir film olarak Kod Adı Olympus. Her dakikasında aksiyon yatıyor...

Yine Morgan'ın oynadığı bir film olarak Sihirbazlar Çetesi.

Sana önerdiğim Sihirbazın Çırağı , Oblivion , Kod Adı Olympus , Esaretin Bedeli filmlerinde Morgan Freeman bulunmakta. :)

Will Smith'in oynadığı gerçek hayattan hikayesi alınmış olan Umudunu kaybetme.

Gerçek bir hayattan alınmış bir film olarak Can Dostum.

G.I. Joe 2 Misilleme önerebileceğim aksiyon tarzı bir film. Sürükleyici...

Jim Carrey filmlerinden komedi alanında Bay Evet filmini çok sevmiştim. Sonra Liar Liar ( Yalancı Yalancı ) adlı filmi de hoş bir filmdi. Ben Kendim ve Sevgilim adlı filmine de çok gülmüştüm. Hemde bayağı gülmüştüm... :D Aklıma geldide yakında bir daha izlerim. :)

Babamın Penguenleri filmi de güzel.

Aile filmi olarak Evde Curcuna gerçekten güzel bir film.

Seri filmleri olarak Alacakaranlık , Hızlı ve Öfkeli, Karayip Korsanları, Hulk, Ölümcül Deney gibi...

Dizi şeklinde bir film öneririm savaşıyla konusuyla gerçekçiliğiyle Game of Thrones'u önere bilirim ama +18 sahneleri gerçek mi diye düşünüyorsun... :D Sen sevişme filan olmasın dediğin için ama diye cümleme devam ettim.

Komedi şeklinde dizi olarak Big Bang Theory.

Çizgi film ama çocuklara izletilmemesi gereken bir çizgi film olarak Family Guy. :) Bu da dizi şeklindedir.

3 İdoits (3 Aptal) isimli film de güzel.

John Carter İki Dünya Arasında isimli film de gerçekten güzel. Bilim kurgu, savaş, aksiyon, serüven tarzında.

Cehennem Melekleri 2 de güzeldi. :)

Valla Iron Man , Örümcek adam o, bu bir sürü film var hepsini yazmıyorum farklı tarzda filmler yazmaya çalışıyorum.

Ve daha yazmadığım bir yığın film var bakınca ne çok izlemişim diyorum. Hepsi izlediğim filmler anlamadığınız yerleri sorabilirsiniz. :D

Inception (Başlangıç)
Sherlock Holmes Serisi
The Illusionist (Sihirbaz)
A Beautiful Mind (Akıl Oyunları)
I Am Legend (Ben Efsaneyim)
The Prestige (Prestij)
The Pursuit of Happyness (Umudunu Kaybetme)
Ocean's 11, 12 ve 13
Never Back Down (Asla Pes Etme)
Life of Pi (Pi'nin Yaşamı)
Minority Report (Azınlık Raporu)
Angels and Demons (Melekler ve Şeytanlar)
Sleepers (Kardeş Gibiydiler)
3 Idiots (3 Ahmak)
My Name Is Khan (Benim Adım Khan)
The Game (Oyun)

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Güncellendi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı