İzlenmesi Gereken Filmler ( Film Önerilerinizi Bekliyorum )

Ziya Erkara

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Bucak | Burdur | Turkey
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar öncelikle daha önce bu konu açıldıysa özür dilerim :)

Film arayanlara faydam olsun diye bu konuyu açtım herkes kendi sevdiği filmi IMDB puanı ve filmin posteri ile paylaşırsa sevinirim.

Böylece film arayan arkadaşlar herkesin izleyip sevdiği filmlere bakarak istediği şeyleri daha kolay bulabilirler ve ben de bir film arıyorum sizin paylaştıklarınız arasında bana uygun bir film bulursam izleyeceğim :D

Öncelikle ben başlayayayım.

En son izlediğim film ve beğendiğim film : ''Sherlock Holmes: A Game of Shadows''

IMDB Puanı : 10 üzerinden 7.5

Filmin Posteri :

Robert_Downey_Jr._in_Sherlock_Holmes:_A_Game_of_Shadows_Wallpaper_10_800.jpg

- - - Güncellendi - - -

Bu arada ;

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Bayramın kutlu olsun…

Uzun zamandır beklediğim ve de son zamanlarda izlediğim en güzel bilim kurgu filmidir : The Avengers IMDB : 8.6 (Yenilmezler olarak geçiyor ancak benim ingilizcemin karşılığında İntikamcılar olarak gelir ;) )
avengers-movie-poster-1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Inception (IMDb:8,8)
inception-baslangic-kralizasyon.jpg

Yüzüklerin Efendisi Serisi (IMDb: 1. film 8.8, 2. film 8.7, 3. film 8.9)

yuzukseri.jpg

Batman Serisi (IMDb: 1. film 8.3, 2. ve 3. film 8.9)
15660_8.jpg

36_batman_-_the_dark_knight_screensaver.jpg

New_Dark_Knight_Rises_Poster_Arrives_Online_1337636698.jpg

Matrix (IMDb: 8,7)

A70-4902

Prestij (IMDb: 8,4)

Prestij_f_1.jpg

Esaretin Bedeli (IMDb: 9,3)

esaretin-bedeli,izlety-film-izle.jpg

V for Vendetta (IMDb: 8,2)

v-for-vendetta.jpg

Memento (IMDb: 8,6)

memento.jpg

Sosyolik arkadaşımızın dediği filmlere ek bir de Shutter Island var. O da çok iyi bir film. Bir de uyarı Memento izleyecekseniz çok sakin bir anınızda izleyin olası sonuçlardan(baş ağrısı, kendini tanımama) Technopat sorumlu değildir. :)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı