Ölmeden Önce İzlenmesi Gereken Filmler ve Diziler

Uyarı bazı önereceğim Diziler +18 yaş üstüdür.!
The Walking Dead - Zombie dizilerini sevenler izleye bilirler.
Spartacus - Cinselliğin yanı sıra kölelik ve vahşet bulunduruyor.
The 100 - Pek fazla +18'e girmese'de (bazı bölümler hariç) Fantastik bilim kurgu dizilerini sevenler izleye bilirler.
Game Of Thornes - Diziyi izlerken boş boş ekrana bakar iseniz diziden bir tat almazsınız anlayarak izlendiğinde şaheser bir dizi olduğunu görüyoruz.
Teen Wolf - Gençlik Bilim kurgu ve Fantastik bir dizidir en sevdiğim dizilerden'de bir tanesidir kesinlikte tavsiye ediyorum. 1 sezon durgun geçse'de 2 sezon ve sonrası aksiyon dolu.

DİZİ olarak, kesinlikle Prison Break tavsiye ediyorum. 3 kere bitirdim, hala sıkılmadım. Hayatımda izlediğim en iyi dizi diyebilirim. 4 sezondan oluşuyo, her bölüm 40 dakika civarı. Gerilimi çok fazla yok, çoğunlukla aksiyon ağırlıklı. Filmin en beğendiğim yönü, ana karakterin (Michael Scofield) zeka yapısı yüksek olması ve diğer insanlara göre çok farklı bir düşünce yapısının olması. İzledikçe anlarsın zaten.

2. dizi tavsiyem, Behzat Ç. olacak. Bana göre Türk yapımı gelmiş geçmiş en iyi dizi. Eğer hiç izlememiş veya kesik kesik izleyen varsa, ilk bölümünden itibaren son bölüme kadar izlemelerini öneririm. Aksiyon, hüzün, aşk, nefret, pişmanlık, hayat dersleri, komedi, depresyon gibi unsurların bulunduğu bir dizi.

FİLM olarak ise; Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm veya Behzat Ç. Ankara Yanıyor tavsiye ederim.

2. film olaraksa, Mandıra Filozofu tavsiyem. Filmde paranın ve hayatımızda kazanmaya çalıştığımız birçok şeyin ne kadar önemsiz olduğunu anlatılıyor. Hayatınızdaki yönü pek değiştireceğini sanmam ama bir takım fikirlerinizin değişeceğinden eminim.

- Bu dizi ve filmleri herkesin ölmeden izlemesi gerektiğini düşünüyorum. Eminimki hayatınızda ve düşüncelerinizde olumlu yönde değişimler olacaktır.

Hayret, çoğu kimse Türk dizilerini ve filmlerini önermemiş. Tamam o kadar parlak sektörümüz yok ama sağlam diziler de var-vardı.

Diziler:

-Kardeş Payı (Hala devam ediyor)
-Beş Kardeş (5 bölüm sonra ara Verdi, Haziran'da devam edecek)
-İşler Güçler
-Leyla ile Mecnun
-Üsküdara Giderken

Filmler:

-3 İdiots
-İtirazım Var (En önemli önerim)
-Düğün Dernek(En önemli 2. önerim)
-Çalgı Çengi

İnterstealler bence çok 'Overrated' bir film, onun yerine izlenilebilecek bir çok film vardır.
Sanmıyorum bende çok etki bıraktı ki bir çok kişide etki bırakmış ki bu kadar popüler. Tamam üst düzey fizik olarak bazı eksiklikleri olabilir ama en azından yüzeysel olarak bu şeyleri bize böyle bir hikayeyle anlatması tamamıyla hakediyor.

Benim asıl ilgi alanım film olduğu için dizi kısmını es geçiyorum. Hala izlemeyenler varsa;
The Green Mile, Oldboy (Oldeuboi), Buried, Klass gibi filmler kesinlikle izlenmeli. Filmin sonunda beyninden vurulmayı sevenler ise Oldboy ve Buried'e öncelik ayırsın.

Şimdi en beğendiklerimi yazsam 2 saatte bitiremem.:) Ben de çoğu kişinin izlemediğini düşündüğüm bir filmi önereyim. "Sanal Hayatlar"

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı