İzlenmesi Gereken Klasik Filmler

aerolipss

Hectopat
Merhabalar filmler konusunda bildiğiniz ''Cahil'' seviyesindeyim. Sizce kesinlikle izlenmesi gereken filmler nelerdir? (Çok klasik olan Yüzüklerin Efendisi, Hobbit izlememiş biri soruyor bu soruyu o kadar bilgim yok yani.)

Yeşil Yol, Esaretin Bedeli, Baba serisi, Titanik, Matrix. Daha bir çok film var ancak aklıma ilk olarak bunlar geldi. Bir kaçını izlemişsindir zaten TV'de.

Merhabalar filmler konusunda bildiğiniz ''Cahil'' seviyesindeyim. Sizce kesinlikle izlenmesi gereken filmler nelerdir? (Çok klasik olan Yüzüklerin Efendisi, Hobbit izlememiş biri soruyor bu soruyu o kadar bilgim yok yani.)
Onları ben de izlemedim sevmiyorum o tarz film arıyorsanız ve bilimkurgu seviyorsanız Inception,Interstellar a bakabilirsiniz biraz daha gerilim dram tarzı seviyorsanız Shutter Island izleyebilirsiniz aksiyon seviyorsanız da John Wick izleyebilirsiniz.Şahsen ben 5 ini de izledim (John Wick 2 Film 3.cüsü 2019)hepsini öneririm çok hoş filmler.

Trumam show, Law abiding citizen, Batman 3'lü seri, Lock Stock and Smoke, Lion, Her çocuk özeldir, 3 idiots, Fight Clup, Star dust, The man from uncle...daha çok var. Mümkünse altyazılı tavsiye ederim.

Mad Max: Fury Road
Yıldızlararası
Yenilmezler serisi
Geleceğe Dönüş serisi
Lucy
Piyanist
Ölümcül Deney serisi
Labirent serisi
Harry Potter serisi
Yeraltı Canavarı
Yerdeki Yıldızlar
My Name İs Khan
Ghajini
3 İdiots
X-Men Serisi
Karanlıklar Ülkesi serisi
Deadpool serisi
Prestij
Yarının Sınırında
Sil Baştan
Senden Önce Ben
Ben Efsaneyim
V for Vendetta
İsland (Scarlett Johansson oynadığı.)
Zombieland
Dünya Savaşı Z
Hızlı ve Öfkeli Serisi
Transformers serisi
Ayı Teddy
Felekten Bir Gece serisi
Başlangıç
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin? serisi
Nefesini Tut
Zamana Karşı
Sherlock Holmes serisi
Açlık Oyunları Serisi
Uyumsuz serisi
Asla Pes Etme
Who I am
Sihirbazlar Çetesi
Pasifik Savaşı
Arınma Gecesi
Gece Vurgunu
Fury
Aynı Yıldızın Altında
The Martian
Küçük Prens
Kingsman serisi
Uzay Yolcuları
Dangal
Kapan
Wonder Woman
Ghost in the Shell
Kağıttan Kentler
Yaşam Şifresi
Wonder
Patron Bebek
Esaretin Bedeli
Sessiz Bir Yer
Pasifik Savaşı
John Wick serisi

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı