İzlesene.com sitesinden neler izlediniz?

Kerem55555

Centipat
Daha fazla  
Ben bir aralar YouTube ve Facebook kullanmıyorken bir zamanlar komikim.com, izlesene.com ve funnypants.tr.gg gibi web siteler vardı. O zamanlar internet ve modem akışı biraz yavaş olduğundan böyle web siteler daha fazla tercih edilirdi. Özellikle izlesene.com sitesinde en komik bulduğum şey şu hani herkesin bildiği Spider-Man ve tayfasının dublajı vardı. Cedric Türk genci olsaydı vardı böyle şeyler bu yıllarda bile 30 yaşından 20 yaşlarına kadar her insana nasılsa komik gelebilir. Özellikle böyle keklik yapımlara bile. Sizin hatırladığınız ve komik bulduğunuz videolar var mıydı?

Son düzenleyen: Moderatör:
2010-2012 yılları arasında aktiftim ve hatta kanallarım vardı bu sitede. Birkaç kanal denemem olmuştu metin2 videoları falan atıyordum ve farklı oyun videoları oluyordu. Youtube o yıllarda kapalıydı ya da açılıp kapanıyordu ama bence İzlesene.com öleli bayağı oluyor. Kimsenin kolay kolay girip bir şey yaptığı bir site değil artık. Bunlara ek olarak Timsah.com ve Vidivodo sitelerinde de takılıyordum ama şu an ikisi de kapandı. İzlesene.com'da kapanacaktır muhtemelen.

2010-2012 yılları arasında aktiftim ve hatta kanallarım vardı bu sitede. Birkaç kanal denemem olmuştu metin2 videoları falan atıyordum ve farklı oyun videoları oluyordu. Youtube o yıllarda kapalıydı ya da açılıp kapanıyordu ama bence İzlesene.com öleli bayağı oluyor. Kimsenin kolay kolay girip bir şey yaptığı bir site değil artık. Bunlara ek olarak Timsah.com ve Vidivodo sitelerinde de takılıyordum ama şu an ikisi de kapandı. İzlesene.com'da kapanacaktır muhtemelen.
zaten siteye erişim engellendi hesap açamıyorsunuz hocam

Gerçekten çok çok kötü bir website. Arkada herhangi bir algoritması var mı ondan bile emin değilim. Şimdi girip baktım 3 izlenmiş videolar falan öneriyor ve konuyla çok alakasız videolar vs. gibi saçma bir şey. Bunlar zamanı için bile kötüydü fakat şimdi kim gerçekten girip video izliyor bir fikrim yok. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı