İzmir Menderes'te makas atarken 4 kişinin ölümüne sebep olan şahıs

quiker1

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle yeri değil biliyorum ama kusura bakmayın bu gibi olayların önüne geçmek için kitlesine güvendiğim Technopat'a yazmak istedim.

Arkadaşlar herkese hayırlı ve güzel bayramlar diliyorum. Konuya direkt geçiş yapacağım, hepinizin İzmir Mendereste makas atarken direksiyonun kontrolünü kaybedip bir kişinin sorumsuzluğu ve bencilliği yüzünden, 4 kişinin hayatına mal olan kazandan haberiniz vardır.
-Bu tarz insanlar her şehirde vardır eminim, defalarca kezde şikayet edilmişlerdir.
Ama bu gibi drift olsun makas atmak olsun gibi konularda daha farklı bir çözüm alınması gerektiğini düşünüyorum, hepinizde ricam bu konuya köklü bir çözüm bulunması için güzel önerilerde bulunup gerekirse hep beraber grupça, yetkililere duyuracak şekilde harekete geçelim. Toplu bir şekilde CİMER kurumuna şikayette bulunmak gibi.
Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle yeri değil biliyorum ama kusura bakmayın bu gibi olayların önüne geçmek için kitlesine güvendiğim Technopat'a yazmak istedim.

Arkadaşlar herkese hayırlı ve güzel bayramlar diliyorum. Konuya direkt geçiş yapacağım, hepinizin İzmir mendereste makas atarken direksiyonun kontrolünü kaybedip bir kişinin sorumsuzluğu ve bencilliği yüzünden, 4 kişinin hayatına mal olan kazandan haberiniz vardır.
-Bu tarz insanlar her şehirde vardır eminim, defalarca kezde şikayet edilmişlerdir.
Ama bu gibi drift olsun makas atmak olsun gibi konularda daha farklı bir çözüm alınması gerektiğini düşünüyorum, hepinizde ricam bu konuya köklü bir çözüm bulunması için güzel önerilerde bulunup gerekirse hep beraber grupça, yetkililere duyuracak şekilde harekete geçelim. Toplu bir şekilde CİMER kurumuna şikayette bulunmak gibi.
Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Ağır cezalar verilmedikten sonra bu iş hala devam eder.

Geri
Yukarı