İzmir, Muğla, Didim, Kuşadası'nda gezilecek yer önerisi

yusufylmz_26

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Lenovo İdeapad Gaming 3 GTX 1650 Ti Ryzen 5 4600h 16 GB Ram
İzmir merkez, Muğla merkez, Didim, Kuşadası'na günübirlik ailecek tatile gideceğiz. Bu alanlarda nereleri görmeliyiz? Nereleri tavsiye edersiniz?

Plajlar ve sahiller güzel hocam, güzel yemek yerleride var burda net şeyler demek zor olur fakat olabildiğince güzel vakit geçirin.
Didim ve Kuşadası'na deniz için diğer iki yere sırf gezme için gideceğiz. Denizden çıkınca gidilebilecek yer vs. arıyorum. Daha Google'den araştırmadım önce buraya sormayı istedim. İzmir'e baktım bir tek. Fazla gezilecek yer bulamadım açıkçası. Kordon-Karşıyaka'da dolaşırız en kötü :) Teşekkürler.

Didim ve Kuşadası'na deniz için diğer iki yere sırf gezme için gideceğiz. Denizden çıkınca gidilebilecek yer vs. arıyorum. Daha Google'den araştırmadım önce buraya sormayı istedim. İzmir'e baktım bir tek. Fazla gezilecek yer bulamadım açıkçası. Kordon-Karşıyaka'da dolaşırız en kötü :) Teşekkürler.
Kordonda Çelebiden bomba yiyin, halk plajlarını tercih etmeyin mümkünse kalabalık ve pis oluyor malesef.

İzmirde çok yer var gezin.

Kuşadasıda iyidir.

Gezilecek çok yer var Efes,Saat Kulesi,Manastır gibi Kuşadasının denizi pislenmeye başladı. Kalamakiye gitmenizi öneririm çok temiz bir denizi vardır. Yalnız ülkenin toprakları karış karış satıldığı için Kalamaki milli park plajları bile başka şirketlerin eline geçti eskiden parasız girdiğimiz plajlara şimdi bir şezlong ve şemsiye için 400TL istediler.
Ayrıca Efes gibi yerleri gezmek bile Türk insanı için imkansız oldu geçen sene sadece girmek için 576TL istediler bu sene fiyatı ne kadar düşünmek istemiyorum. Kuşadası plajlarını güneşlenmekten domuz gibi olmuş Ruslar Kuşadası pazarlarını ve sokaklarını ise her sokakta bir döviz bozan Almanlar kaplamış. Ülkenin bütün güzelliklerinden yabancılar faydalanıyor Türkler aval aval bakıyordu.

Son düzenleme:
İzmir merkez, Muğla merkez, didim, kuşadası'na günübirlik ailecek tatile gideceğiz. Bu alanlarda nereleri görmeliyiz? Nereleri tavsiye edersiniz?

Kusadası davutlar milli park dilek yarımadası Delta'sını kesinlikle görmeilisiniz eşsiz doğası huzur veriyor. Yat turu sabah 9'dan akşam üstü 5'e kadar dilek yarımadasının eşsiz koylarını gezdiriyor cidden harika bir yer gelmişken görmek lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı