İzmir'de deprem bekleniyor mu?

Biz bittik öldük maraştaki deprem görüntülerini gördüm şehir şaka değil gerçekten dümdüz olmuş 10 tane bina varsa 1 tanesi zorla ayakta duruypr gerçekten böyle gösterdikleri haberlerin hepsi yalan iyi olan yerleri gösteriyorlar 10 binlerce kişi çoktan ölmüştür birisinin direk yüzeyde en kaz altın ceseti vardı kimse yok yardım isteniyordu düşünün yüzeydekileri bile kurtaramıyorlar resmen son kaçınılmaz olacak olacak İstanbul da İzmir deprem olması halinde yüzbinlerce insanın ölümüne şahit olacağız çoktan cesetleri o kadar çok ki toplu gömecekler her yerde deprem oluyor bizimde evimiz mütehit yüzünden sağlam değil Türkiye kendi sonunu getirdi ve insanlar siyaset yapmayın diyor kafayı yiyeceğim o görüntülerden sonra.
Hocam evin saglam olmadigini nereden biliyorsunuz? Ve izmirde deprem olur mu yani?

Doğru ama ne zaman olacağını bilemeyiz.
Hocam attigim ss e bakarmisiniz yukaridkai.

Fox veya show haberde bir profesor İzmir'de enerji biriktigini buyuk bir deprem olabilecegini soyluyordu yanlış degilsem. Dogru mu bu? Ve mesela Allah korusun 7'lik deprem olsa İzmir'de, Manisa ne kadar etkilenir?
Sana şöyle izah edeyim; Ben Diyarbakır'dayım Kahramanmaraş ile aramızdaki mesafe İzmir ile Manisa arasındaki mesafeden çok fazla. Buna rağmen deli gibi sallandık, yıkılan binalar oldu sen buradan artık olacakları düşün.

Hocam evin saglam olmadigini nereden biliyorsunuz? Ve izmirde deprem olur mu yani?

Hocam attigim ss e bakarmisiniz yukaridkai.
Hocam annem kolonlar su aldı demişti bizim binanın alt katı hep su oluyodu yani çürümüştür ve zaten binayi yapab kişiyi bi tanısanız hırsızdan beter bu adamın iyi bins yapms sansı yok ki.
Hocam bir fayın kırılmasına bakar deprem her an olabilir belki sonra olur kesin bilgi yok ama depremi birisi tam yeri yerine bilmişti birisi kim olduğunu unuttum o kişi belki bilebilir gene yurt dışından birisiydi.

Sana şöyle izah edeyim; Ben Diyarbakır'dayım Kahramanmaraş ile aramızdaki mesafe İzmir ile Manisa arasındaki mesafeden çok fazla. Buna rağmen deli gibi sallandık, yıkılan binalar oldu sen buradan artık olacakları düşün.
Peki deprem bekleniyor mu?

Yıkıcı olmaz diye düşünüyorum bende ama yetkililer yıkıcı olacak diyor.
Kim diyor hocam? Video veya ss varsa atarmisiniz?

ben de bunu diyorum kahramanmaraşın gerçek halini gördükten sonra piskolojinin bitmesi mümkün değil düm düz olmuş bina resmen bi görseniz

Taş üstünde taş yok, izmir istanbul çevresi şuan ölümü bekliyor.

Geri
Yukarı