İzmir’de pitbull, 6 yaşındaki çocuğa saldırarak başından yaraladı: "Sevmeye çalıştım, bir anda saldırdı."

Polorchen

Kilopat
Makaleler
8
Daha fazla  
Meslek
Herbokolog.
Yine bir Pitbull vakası daha. Bu hayvanların zararlı olduğu açık olarak ortada. Çocuk oracıkta can verebilirmiş. Gerçekten yazık.

jfa30n0bwzi81.png

Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kötü köpek yoktur, kötü sahip vardır!

Pitbull ırkının bir özelliği de diğer ırklara göre saldırgan fakat saldırgan dediğime bakmayın. İyi bir eğitim ve iyi bir sahip ile çok cana yakın köpekler.
Aslanları da düzgün eğitirseniz eğitmenlerine saldırmıyorlar. Fakat bu aslanların et yediği ve eğitmenleri dışında herkese saldırgan oldukları gerçeğini değiştirmiyor.

Aslanları da düzgün eğitirseniz eğitmenlerine saldırmıyorlar. Fakat bu aslanların et yediği ve eğitmenleri dışında herkese saldırgan oldukları gerçeğini değiştirmiyor.

Ama işte birisi aslan diğeri köpek aynı şey değiller aslan vahşidir o yüzden 1 yılda evcilleşmez illaki saldırır sahibine ama köpekler kaç bin yıldır bizimleler et yediği için gibi bir katı düşünce bence yanlış.

Kötü köpek yoktur, kötü sahip vardır!

Pitbull ırkının bir özelliği de diğer ırklara göre saldırgan fakat saldırgan dediğime bakmayın. İyi bir eğitim ve iyi bir sahip ile çok cana yakın köpekler.
Olmasa da olur. Herhangi bir katkısı yok dünyaya.
Anlamak çok zor olmamalı.
Bana zor geldi. Pitbull görsem yaşım fark etmez yaklaşmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı