İzmir'den Çeşme'ye otobüs ile günübirlik gidilebilecek ücretli plaj tavsiyesi

Deus Mortuorum

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Profil Kapağı
1523300818
Kız arkadaşımla beraber gidebileceğimiz ve başlıkta da belirttiğim üzere kendi arabamız olmadığı için ulaşımını otobüs ile yapabileceğimiz Çeşme'de mümkünse damsız girilmeyen ücretli bir plaj arıyorum. Şimdiye kadar baktığımda Aya yorgi Babylon ve Cafe Pi gibi mekanları buldum. Ama Cafe Pi'nin şikayetleri çok fazla o yüzden oraya sıcak bakmıyorum. Bu ikisinden birine gidenler olduysa yorumlayabilir veya bunların dışında iyi bir yer olarak bildiğiniz ya da gidip kendiniz deneyimlediğiniz yerler var ise tavsiye olarak sunabilirseniz çok sevinirim.

Geçen yaz kız arkadaşımla beraber kafe pi beach club'a gittim ve hiç bir sıkıntı yaşamadım. Happy hour, yemek vs. çeşitli aktiviteler mevcut. Bir de bulunduğu koyun uç tarafında yer aldığından rüzgar almıyor ve çeşme gibi bir yerde çarşaf gibi denize giriyorsun. Son olarak fiyat konusunda pazarlık yapmanı tavsiye ederim

Geçen yaz kız arkadaşımla beraber kafe pi beach club'a gittim ve hiç bir sıkıntı yaşamadım. Happy hour, yemek vs. çeşitli aktiviteler mevcut. Bir de bulunduğu koyun uç tarafında yer aldığından rüzgar almıyor ve çeşme gibi bir yerde çarşaf gibi denize giriyorsun. Son olarak fiyat konusunda pazarlık yapmanı tavsiye ederim
Ben bahsi geçen mekanda yazılan şikayetleri okudum. Genel olarak normalde damsız alınmayan bir mekanmış sanırım ama mesela 2 erkek gidince kapıda damsız almıyoruz deyip şişe açtıracaksanız içeri alabiliriz tarzında torpiller uygulanıyormuş. Açtıramayacak olanlar kesinlikle alınmıyormuş. Bir de insanlara girişte istediğiniz yere oturabilirsiniz denilip şişe açtıranlar geldiklerinde ön sırada oturan normal insanlara burası rezerve denilip kaldırılmaya çalışılıyormuş gibi bir yorum da okudum. Bu mekana da hiç gitmediğim için yorumlara göre direk eksiye düştü yani gözümde. Bunların dışında 10 numara mekan gibi gözüküyor zaten. Ayrıca Bornova'dan servis + giriş 60 TL gibi güzel bir ücreti var. Geri de getiriyor servis. Bunlara bakarsak şuan koşulları en uygun yer benim için.

Bu 'şişe açtırma' konusu malesef neredeyse her mekanda var. Gece kulübü de böyle sahil kenarları da. Ön sırada oturma konusunda haklısınız evet öyle bir uygulamaları var. Ben iki üç şişe suyumu içip güneşlenirken uyumuştum. Gerisine de pek takılmadım açıkçası :) Hangi mevkisine giderseniz gidin çeşme çok güzel yer. Şimdiden iyi eğlenceler dilerim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı