Izoly Hyper V nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Alınan bilgisayar bu: IZOLY Hyper V I3-10100f 16gb 512ssd M.2 Gddr5 Rx 580 8gb 24" Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Ailemi sürekli ikna ettirmeye çalışıyordum, derslerine çalış diyorlardı. Bugün bir ani kararla yanıma geldiler ve bana bilgisayar almışlar. Daha önce bu bilgisayarı kullanan var mı? Kargoya da vermişler, cidden çok hızlılar. Yorumları da iyiydi.
Oha ama hocam bune. 20k istemişler bide. Izoly kadar lanet bir firma yok. Iade edin buraya konu acin daha iyisini onerelim.

Kazık diyen arkadaşlar, yorumları çok iyi ama neden öyle dediniz ki?

Yorumdakiler de kazıklandıklarını bilmiyor çünkü. Ayrıca Izoly'nin ne kakam olduğunu yıllardır bu forumda ve diğer forumlarda açılan konulardan biliyoruz.

Yorumları yapanlar teknolojiden anlamayan ve "kargo çok hızlı geldiii kalp kalp teşekkürler İzoly" diyen sığırlar. Burası ise bir teknoloji forumu.

Trendyol ile Technopat'ı bir mi tutuyorsun?

yanında gönderdikleri ekipmanlar çöp ekran kartı günümüz oyunlarında yetersiz PSU kasa RAM dandik bugün sağlam bir sistem 17 18k arkadaş dolandırılmış.

yanında gönderdikleri ekipmanlar çöp ekran kartı günümüz oyunlarında yetersiz PSU kasa RAM dandik bugün sağlam bir sistem 17 18k arkadaş dolandırılmış.
https://www.hepsiburada.com/rampage...PAV?magaza=WEXTA&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.20.9 (kablosuz diye istedim bunu)
Yanında ekipmanların eski olduğunu söylemiştim ekipman da almışlar yanında. Bunlar nası?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı