Izoly i5 10400F sistem almaya değer mi?

Allah razı olsun babamı ikna etmek için "bak gör foruma yazıyorum ne diyecekler" dedim mesajları gösterince vazgeçti
Hocam babanız doğru karar vermiş. Bakın alırsınız bi heves elinizde kalır. Hem babanızın parasına yazık olur. O bütçeye kat kat daha iyisini toplarsınız. RX550 ile şuan çıkan oyunların çocuğunu oynayamazsınız. İşlemcisi ne kadar iyi olursa olsun.

Yardım herkese teşekkür ederim bütçem 6000 TL kafamda R3 3100 1650S ve 144Hz monitörlü bir sistem toplamak inşallah yakın zamanda toplayacağım tekrardan teşekkür ederim herkes

Yardım herkese teşekkür ederim bütçem 6000 TL kafamda R3 3100 1650S ve 144Hz monitörlü bir sistem toplamak inşallah yakın zamanda toplayacağım tekrardan teşekkür ederim herkes
Hocam tekrar bir konu açın bütçenizi belirtim forumda ahalisi olarak size yardımcı olurlar. Eğer çok bilginiz yoksa.

Alınır neden alınmasın gayet kaliteli bir marka.Şaka şaka bir delilik yapmayın üstüne para verseler alma.

Geri
Yukarı