Izoly K202 nasıldır?

Çöp diyenler 2000 TL'ye ileri dönük bir sistem bulabilir mi acaba ben turbox/izoly kullanıcısıyım senede 1'ya da 2 kere alıyorum upgrade yapıp satıyorum şu an yapmıyorum neyse hem kullanıyorum hem de karlı satıyorum bence Turbox ve Izoly çok iyi bir PC yapıyor tabii upgrade yapacaksan.
1607891768741.png

Hocam Turbox ve Izoly'e çok fazla linç ediyorsunuz ama zaten bunu bilinçli bir şekilde alanlar gayet mutlular.
Çünkü alanlar neye para verdiklerinin farkında değiller. i7'nin ne anlama geldiğini bilmeyen insanlar hemen bu markanın çöp ürünlerine atlıyorlar.

İşlemciyi i5-2400 yapsam daha iyi mi olur?

Sisteminizi belirtseydiniz keşke biz kahin değiliz bilelim. Ayrıca bu 2000₺'nin üzerine 200 300 daha koymaya çalışın ve APU bir sistem alın. Hem ileriye dönük olur hem de yükseltme yapmaya kalkışınca yarı yolda bırakmaz.

Hocam Turbox ve Izoly'e çok fazla linç ediyorsunuz ama zaten bunu bilinçli bir şekilde alanlar gayet mutlular.
Tamam siz bilirsiniz. Dandik markalara para verip yüceltin. Yakında bilgisayarım patladı, yandı gümledi falan demeye gelmeyin. Çin'li dandik markalara bastırıyorlar logo al sana Turbox ve Izoly.

Çöp diyenler 2000 TL'ye ileri dönük bir sistem bulabilir mi acaba ben turbox/izoly kullanıcısıyım senede 1'ya da 2 kere alıyorum upgrade yapıp satıyorum şu an yapmıyorum neyse hem kullanıyorum hem de karlı satıyorum bence Turbox ve Izoly çok iyi bir PC yapıyor tabii upgrade yapacaksan.
2777 TL tuttu alın size ileriye dönük upgrade yapılabilecek bir sistem. Daha iyisini toplayabilen olur ama parçaları mümkün olduğunda en ucuza almaya çalıştım. Kasadan ve ekran kartından biraz daha kısılarak daha iyisi toplanabilir. i3-10100F bile koyulabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı