Izoly N12 sipariş ettim

• Konuyu başlatan Hesh
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 36
  • Görüntüleme 985
Neden sevilmiyor İzoly değerlendirmeleri güzel trendyolda.

Oradaki tek hücreliler yorum yapsa ne olur, yapmasa ne olur. Adamların herhangi bir teknik bilgisi mi var?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet bileşenler kötü falan demiş ama değerlendiren insanlar hep iyi not vermiş ondan sordum.

1698590873124.png

Son kullanıcılar alıp kullandığı için. Bilgisayardan en ufak anlayan adam kötü olduğunu bilir şunların.

Evet bileşenler kötü falan demiş ama değerlendiren insanlar hep iyi not vermiş ondan sordum.
Hiçbiri 2 günden fazla kullanmamış insanlar çünkü. O fiyatlara daha güzel kasalar toplanabilirken parçaları ikinci el olan bir bombaya para veriyolar. Sıfır diye satıp ikinci el parçaları koymaları ayrı bir dolandırıcılık, kim bulabilmiş intel 1. nesil sıfır? En fazla 2 aya yavaşlıyor, 1 seneye ölü.

APU sistemler 300 doları geçiyor neredeyse.

Izoly uzun ömürlü değil 6 bin TL'ye daha iyi bir APU toplanır zaten forumda binlerce konu var bu konu hakkında.

Oradaki tek hücreliler yorum yapsa ne olur, yapmasa ne olur. Adamların herhangi bir teknik bilgisi mi var?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oyunu 2 saatte indirdim☠️

Terslemek mi? Ciddiye alıp cevap veriyorum bir de 😀
Dostum bilgisayar konusunda pek bilgim yok ben de pc alacağım zaman izoly görüp aa çok ucuzmuş demiştim. Değerlendirmeler güzel olunca iyi sanmıştım ama internette böyle şeyler okuyunca vazgeçmiştim. Ben nereden bileyim değerlendirme yapanların bilgisi yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı