Izoly PC'ler neden alınmaz?

Mesela şöyle şimdi bir Izoly PC 10.000 9.000 TL civarında geziyor belki daha yüksek veya alçakta olabilir şimdi bu paraya gerçekten düşük performanslı bir PC yanında ekran klavye mouse vs. çevre bileşenleri var ama şimdi YouTube'da Donanım Arşivi shiftdelete.net Technopat bunun gibi kanallar indirimli PC incelemesi yapıyor sadece kasa ama şimdi bunlar düşük sistemler değil Izoly kadar bunları alacakken biraz daha sabredip ekran klavye mouse alırdım şahsen sanada bunu önerirdim.

Ona bile gerek yok ben 5500 liraya 2.el RX570 8 GB i3 8100 16 GB RAM 240SSD'li PC topladım cok rahat her oyunuda oynuyorum Valorant'ta 300 CS:GO'da 350 FPS goruyorum normal Mac'ta derecelide izole filan hiç girek yok yanı. Üstüne 1 lira koyup daha iyisi bile yapılabılır yanı.

Epic GTA 5 de 40-50 FPS aliyordum ben GT 840M var 740'dan daha iyi sanirim eski model grafik kartlarini pek anlamıyorum ben bu PCIe 40 aliyorsam GTA 5 de sen sanki biraz uyduruyor gibisin ama bilemedim şimdi.

Epic GTA 5 de 40-50 FPS aliyordum ben GT 840M var 740'dan daha iyi sanirim eski model grafik kartlarini pek anlamıyorum ben bu PCIe 40 aliyorsam GTA 5 de sen sanki biraz uyduruyor gibisin ama bilemedim şimdi.
Konu sahibinin uçtuğu kesin de senin kartın daha kötü. Mobil kart en başta.

Hı anladım m in anlamini bilmiyordum mobil demekmis caktım.
MObil kartlar laptop içinde daha az ısınsın ve laptop işlemcisinin de gücü yetsin diye büyük abilerinden daha güçsüz üretilir, aralarında %20 ila %50 fark olur genelde

Hocam elimde HDD var emektardan sökmüştüm Pentium işlemcili bunu ona takacağım.

Elinde kalmaz sistem. Daha güçlü işlemci, ekran kartı gibi bir donanım takmıyorsun.

Ohoo millet ne uğraşıyorsunuz bakın ilk hatanız direk performans konusunda konuşmanız lazım ben sırayla açıklamayı deneyeyim sonra konuyu Izoly çekerim.

Arkadaş ilk mesajda Valorant'ta 290 FPS aldığının görseli paylaşmış ve konu içerisinde zaten PSU'nun C4 olması ve diğer parçaların eski olmasınada değindik.

Geri
Yukarı