Izoly PC'ler neden alınmaz?

Onermememizin sebebi kazık fiyatlara satilmalari ve sıfırmis gibi lanse edilmeleri. Sıfır olan tek parça kasası. Kasanin içindekilerin hepsi 2.el ürünler. 2.el piyasasasında bunun kralını bulursun zaten.

Ryzen 5 2600X ve GTX 1660 Ti kullanıyorum Valorant'ta 340FPS ben görmüyorum kendim 700 liraya Izoly'den iyi i5 4. nesil işlemci de toplayıp kullandım sistem size yetebilir ama Izoly alınmaz.

Eki Görüntüle 1789958

https://www.hepsiburada.com/izoly-k...li-oyuncu-masaustu-bilgisayar-pm-HB00000SWRMU şimdi sorum başlıktaki gibi Valorant'taki benim kendim aldığım FPS 1400x900 çözünürlükte mönitorun Max desteklediği çözünürlük GTA 5 gibi bir oyunda 80-100 arası bir FPS aldım Forza Horizon 4 de ise 45-60 civarı bu arada overclock yaptırdım sıcaklıklar ise 70-75 civarı ekran kartı işlemci 45-50 arasında bu sistemler neden pişmanlıktır hala kullanıyorum ve bu konuyu da Izoly üzerinden açıyorum. Ek olarak bu fiyata böyle performans veren bir PC alınması neredeyse imkansız 340FPS'yi gördüm geldiği günden beri Valorant'ta.
Sizin o GTA 5 te aldığınız FPS i biz kanımca efsane kartlardan HD 6850 1 GB 156 Bit kartla alıyorduk. 1 GB Vram olmasına rağmen. Bu kart 10 yıldan çok daha eski bir kart. Yani aslında GTA 5 te aldığınız FPS öyle çokta yüksek değil veya dediğiniz kadar önemli değil. İşlemciniz 10 tamı tamına 10 yıllık. Bu sistemlere sıfır ssd takıp oyun bilgisayarı diye veriyorlar. Ben sizce birşey söyliyimmi Letgodan H61 anakart İ5 2400 +16 gb ram ve GTX 1050 bir kasa alın. Çok daha iyi FPS alırsınız.

Eki Görüntüle 1789958

https://www.hepsiburada.com/izoly-k...li-oyuncu-masaustu-bilgisayar-pm-HB00000SWRMU şimdi sorum başlıktaki gibi Valorant'taki benim kendim aldığım FPS 1400x900 çözünürlükte mönitorun Max desteklediği çözünürlük GTA 5 gibi bir oyunda 80-100 arası bir FPS aldım Forza Horizon 4 de ise 45-60 civarı bu arada overclock yaptırdım sıcaklıklar ise 70-75 civarı ekran kartı işlemci 45-50 arasında bu sistemler neden pişmanlıktır hala kullanıyorum ve bu konuyu da Izoly üzerinden açıyorum. Ek olarak bu fiyata böyle performans veren bir PC alınması neredeyse imkansız 340FPS'yi gördüm geldiği günden beri Valorant'ta.

PC de kullanılınan bileşenler eski ve kötü. O yüzden sistem de kötü oluyor.

Uzun kullanım sonucunda kronik sıkıntılar ortaya çıkabiliyor. Ayrıca teknoloji şans işi size iyi bir ürün gelirse o ürünü alan başka bir kişiye bozuk gelme olasılığı da yüksek bir ihtimal. Yani paranızı 7-8 ay ertelemeli çöpe atma gibi düşünebilirsiniz. Size alıp almayan herkesin bu konu hakkında fikri olmasını eleştirdiğiniz için hak veriyorum ama gerçekler bunlar maalesef.

100 yıllık parçaları Çin'den getirtip topluyorlar, sonra ışıklı kasa koyup akılsızlara kilitliyorlar.

Daha da akılsız insanlar da sistemi aldığı yetmemiş gibi üstüne bir de sistemin iyi olduğunu düşünüp forumda başlık açarak HİÇBİR İYİ YANİ OLMAYAN bilgisayarı kendi açtıkları konularda savunmaya çalışıyorlar. Hem insanların zamanını boşa harcıyor hem de bilgisayar almayı düşünen insanların kafalarını karıştıyorlar.

Sizin çamur gibi kalitede, oyunları 30 fps'te oynayıp memnun kalmanız sistemin iyi olduğunu göstermez. Hem sıfır hem de 2. El olarak çok daha iyi sistemler var(ama maalesef ışıklı kasaları ve C4 PSU'ları yok o yüzden beğenmeyebilirsiniz).

Aldığınız bilgisayar kötü. Bunu kabul edip konuyu kapatın artık.

Eki Görüntüle 1789958

Valorantta esporcuların kullandığı sistemler zar zor 400 görüyor bu sistemle 340 fps menüde falan görmüşsündür herhalde?

Evet şu andan ihtibaren pişmanım ilk günler gayet seriydi şu an Google'da bile donma kasma vb. yaşıyorum 14 gün içerisinde iade hakkı var yazıyor daha 10 gün oldu iade edebiliyor muyum üzerine 2K daha koyup 6000TL gibi bir bütçeye adam gibi bir sistem alma ile ilgili konu açacağım birazdan iade işlemlerini nasıl başlatacağım.

Geri
Yukarı