Izoly PC'ler neden alınmaz?

Reis bence boşuna iade etme ne yap biliyor musun paranı biriktir o sistemi yükselt zaten kasa hoş duruyor anakart a i7 3. nesil falan tak ekran kartıda RTX 2060 falan tak biraz darboğaz yersin belki ama güzel bir performans alırsın diye düşünüyorum pek bir bilgim yok daha önceden Izoly sistem kullanmadım

Reis bence boşuna iade etme ne yap biliyor musun paranı biriktir o sistemi yükselt zaten kasa hoş duruyor anakart a i7 3. nesil falan tak ekran kartıda RTX 2060 falan tak biraz darboğaz yersin belki ama güzel bir performans alırsın diye düşünüyorum pek bir bilgim yok daha önceden Izoly sistem kullanmadım.

O sistemin anakartına uyumlu yükseltme yapabileceğini sanmıyorum ayrıca niye uğraşsın ki? Gidip iade etmesi en mantıklı seçenek.

O sistemin anakartına uyumlu yükseltme yapabileceğini sanmıyorum ayrıca niye uğraşsın ki? Gidip iade etmesi en mantıklı seçenek.

1155 pin anakart bilgisayarcıyla konuşup işlemci ekran kartı ve PSU değişimi yapacağım 3000TL gibi bir bütçeyle birazdan bununla ilgili konu açacağım.

Eki Görüntüle 1789958

https://www.hepsiburada.com/izoly-k...li-oyuncu-masaustu-bilgisayar-pm-HB00000SWRMU şimdi sorum başlıktaki gibi Valorant'taki benim kendim aldığım FPS 1400x900 çözünürlükte mönitorun Max desteklediği çözünürlük GTA 5 gibi bir oyunda 80-100 arası bir FPS aldım Forza Horizon 4 de ise 45-60 civarı bu arada overclock yaptırdım sıcaklıklar ise 70-75 civarı ekran kartı işlemci 45-50 arasında bu sistemler neden pişmanlıktır hala kullanıyorum ve bu konuyu da Izoly üzerinden açıyorum. Ek olarak bu fiyata böyle performans veren bir PC alınması neredeyse imkansız 340FPS'yi gördüm geldiği günden beri Valorant'ta.

O çözünürlükte o grafikte o haritada benim bilgisayar 1000 FPS alır oyunda önemli.

Konu troll arkadaşlar. GT 740 çok zayıf bir kart. 4K'ya ben olsam GTX750 Ti'lı sistem kurardım.

Kanka konu troll falan değil konuyu okumadan direkt kafana göre yazmışsın tüm konuyu okudum.
Ve yaptığın yorum aşırı saçma geldi ayrıca GT 740 da zayıf bir kart değil çoğu oyunu açar ve 40 FPS alırsın ortalama ve Izoly PC'ler zaten üstüne bir sürü kar koyularak satıldığı için sistemin maaliyeti 1000 TL bile olsa adamlar o sistemi 5000 TL'ye satıyorlar. Ama sen anlamamışsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka konu troll falan değil konuyu okumadan direkt kafana göre yazmışsın tüm konuyu okudum.
Ve yaptığın yorum aşırı saçma geldi ayrıca GT 740 da zayıf bir kart değil çoğu oyunu açar ve 40 FPS alırsın ortalama ve Izoly PC'ler zaten üstüne bir sürü kar koyularak satıldığı için sistemin maaliyeti 1000 TL bile olsa adamlar o sistemi 5000 TL'ye satıyorlar. Ama sen anlamamışsın.
"GT740 zayıf bir kart değil" , "Çoğu oyunu açar" , "40 FPS alırsın" bu cümlelere gümledim. Aynen kanka 100x20 çamur gibi çözünürlükte alırsın o kadar fpsyi yeni oyunlarda. Sende bir izoly çalışanı veya müşterisisin ki bu kadar savunmuşsun 😆

"GT740 zayıf bir kart değil", "Çoğu oyunu açar", "40 FPS alırsın" bu cümlelere gümledim. Aynen kanka 100x20 çamur gibi çözünürlükte alırsın o kadar FPS'yi yeni oyunlarda. Sende bir Izoly çalışanı veya müşterisisin ki bu kadar savunmuşsun 😆

Hayır çalışanı veya müşrisi değilim ama GT740 ekran kartı kötü bir ekran kartı değil kanka?

Geri
Yukarı