Izoly PC'ler neden alınmaz?

Eki Görüntüle 1789958

https://www.hepsiburada.com/izoly-k...li-oyuncu-masaustu-bilgisayar-pm-HB00000SWRMU şimdi sorum başlıktaki gibi Valorant'taki benim kendim aldığım FPS 1400x900 çözünürlükte mönitorun Max desteklediği çözünürlük GTA 5 gibi bir oyunda 80-100 arası bir FPS aldım Forza Horizon 4 de ise 45-60 civarı bu arada overclock yaptırdım sıcaklıklar ise 70-75 civarı ekran kartı işlemci 45-50 arasında bu sistemler neden pişmanlıktır hala kullanıyorum ve bu konuyu da Izoly üzerinden açıyorum. Ek olarak bu fiyata böyle performans veren bir PC alınması neredeyse imkansız 340FPS'yi gördüm geldiği günden beri Valorant'ta.

Hocam toplumda bir ön yargı var Izoly ve Turbox'a karşı ikisini de uzun süreler bakımlarını yaparak kullandım ve Turbox'u hala kullanıyorum gayet iyi.

Hocam toplumda bir ön yargı var Izoly ve Turbox'a karşı ikisini de uzun süreler bakımlarını yaparak kullandım ve Turbox'u hala kullanıyorum gayet iyi.

Ön yargı falan yok adamlar 10 sene önce çıkmış işlemcili leş gibi ekran kartlı C4 PSU'lu sistemleri ışıklı kasalara koyup fahiş fiyatlara satıyorlar, sizde anlaşılan bir güzel kazıklanmışsınız.

Gayet iyiymiş 😆 kasanın hava akışı bile acayip kötü şuna baksana az güç çeken kart 100 dereceyi görüyor 😂.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-06-30-21-59-56-24.jpg
    Screenshot_2023-06-30-21-59-56-24.jpg
    179,7 KB · Görüntüleme: 61
Gayet iyiymiş 😆 kasanın hava akışı bile acayip kötü şuna baksana az güç çeken kart 100 dereceyi görüyor 😂.

Hocam sizce GT730'lu olan kasayı sürekli kullandığımı mı sanıyorsunuz o Turbox veya Izoly bile değil öbür kasamın (Turbox) olanın ekran kartını da değiştirdim ve ısınma sorunu yok bilip bilmeden konuşmak size kolay tabii.
Maşallah sizde insan yargılamakta bayağı iyisiniz açıkçası.
Edit: Dalga geçmekten başka bir şey yaptığınız doğru düzgün bir şey söylediğiniz yok hocam.

Hocam sizce GT730'lu olan kasayı sürekli kullandığımı mı sanıyorsunuz o Turbox veya Izoly bile değil öbür kasamın (Turbox) olanın ekran kartını da değiştirdim ve ısınma sorunu yok bilip bilmeden konuşmak size kolay tabii.
Maşallah sizde insan yargılamakta bayağı iyisiniz açıkçası.

Ben kasayı aldığım günden beri Max 84 derece gördüm o da aşırı sıcak bir zamanda, onun dışında Forza Horizon 4 gibi oyunda 67 derecelerde dolanıyor. Kasanın hava akışı gayet iyi.

Halen kullanıyorum ve pişman da değilim oynadığım oyunlara göre. Oynadığım oyunlar Valorant, Fortnite, ETS 2, CS:GO, Forza 4, AC Black Flag, Assetto Corsa... Bu oyunları oynuyorum. Genelde FPS FH4 dışında 60'ı üzerinde, FH4'te 40 45 arası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kasayı aldığım günden beri Max 84 derece gördüm oda aşırı sıcak bir zamanda onun dışında Forza Horizon 4 gibi oyunda 67 derecelerde dolanıyor kasanın hava akışı gayet iyi.

Hocam bu arkadaş beni dinlemiyor bile GT730 olan sistem farklı bir sistem diyorum gülüp geçiyor gördüğünüz gibi bende bir şey anlatmaya çalışıyorum.

Hocam bu arkadaş beni dinlemiyor bile GT730 olan sistem farklı bir sistem diyorum gülüp geçiyor gördüğünüz gibi bende bir şey anlatmaya çalışıyorum.

Hocam toplumda bir ön yargı var bir kişide oldu diye herkeste olacak diye bir şey yok eskiden GT 730 740ı bırak 420 vardı millette halen kuzenimde i5 750 ve GT 420 2lisi var Valorant'ta 60 FPS alıp çocuk rahat ediyor C4 PSU diyorlar da eskiden PSU'larda sertifikayı bırak belirli bir marka bile yoktu güç kaynağı diye alıp geçiyorduk eski bilgisayarımda vardı aynısından Pentium E2180 2 GB RAM ve HD 5450 olan kasamdan bahsediyorum eski olan.

Hocam toplumda bir ön yargı var bir kişide oldu diye herkeste olacak diye bir şey yok eskiden GT 730 740ı bırak 420 vardı millette halen kuzenimde i5 750 ve GT 420 2lisi var Valorant'ta 60 FPS alıp çocuk rahat ediyor C4 PSU diyorlar da eskiden PSU'larda sertifikayı bırak belirli bir marka bile yoktu güç kaynağı diye alıp geçiyorduk eski bilgisayarımda vardı aynısından Pentium E2180 2 GB RAM ve HD 5450 olan kasamdan bahsediyorum eski olan.

Hocam dediğim gibi dinlemiyorlar kendim kullanıyorum Turbox kasa aldı annemler bana doğum günü hediyesi sonra kendi paramla sistemdeki bazı şeyleri değiştim ve darboğaz oluyor diye eski parçaları taktım ve bu kasanın hava akışı az ve ekran kartı da tek fanlı olunca ısınma sorunu yapıyor mantıken (kasanın hava akışı az değil koyduğum yerde genel olarak hava yok.

Geri
Yukarı