Izoly PC'ler neden alınmaz?

Ön yargı falan yok adamlar 10 sene önce çıkmış işlemcili leş gibi ekran kartlı C4 PSU'lu sistemleri ışıklı kasalara koyup fahiş fiyatlara satıyorlar, sizde anlaşılan bir güzel kazıklanmışsınız.

1.si PSU şans işi en baba PSU bile patlayabilir 2.si işlemcinin şu anda verdiği performans gayet iyi ona bakarsan halen 1.nesil kullananlar var 3.dediğiniz fahiş fiyatta yanlış 4000TL'ye aldığım sistem şu anda sıfır olarak dizersen 5000-6000 arasında gidip geliyor ama bilgisayar 4000TL ek olarak aşırı sessiz çalışıyor ve işlemciyi aldığım günden beri 2ay oldu zaten bu sistemi alalı i5 3470'in en ağır yükteyken gördüğü Max sıcaklık 67 derece ekran kartım GT 740 ında 84 derece oda aşırı sıcak havada.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Valorant'ta nasıl o FPS alıyorsunuz?

Hocam dediğim gibi dinlemiyorlar kendim kullanıyorum Turbox kasa aldı annemler bana doğum günü hediyesi sonra kendi paramla sistemdeki bazı şeyleri değiştim ve darboğaz oluyor diye eski parçaları taktım ve bu kasanın hava akışı az ve ekran kartı da tek fanlı olunca ısınma sorunu yapıyor mantıken (kasanın hava akışı az değil koyduğum yerde genel olarak hava yok.

Hocam size ulaşabileceğim bir adres var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Valorant'ta nasıl o FPS alıyorsunuz?

Attığınız video GT 730 yalnız bendeki GT 740 arasında 40 45 FPS gibi bir fark var Valorant'ta rekabet maçında 150-220 civarında poligon ve özel oyundada 250-350 arasında.

Attığınız video GT 730 yalnız bendeki GT 740 arasında 40 45 FPS gibi bir fark var Valorant'ta rekabet maçında 150-220 civarında poligon ve özel oyundada 250-350 arasında.
Buyrun aynı sistem.

Gerçekten 40-45 FPS var işlemci i5-3470 16 GB RAM GT730 4 GB orta grafik 1920x1080 80-90 FPS arası alıyor.

Buyurun aynı sistem.

Ben yaklaşık 20 30 FPS daha fazla alıyorum çözünürlüğüm 1366x768 ve her şey en düşükte ve bloom kapalı 170'den aşağı inmiyorum 150'yi çok nadir görüyor.

Gerçekten 40-45 FPS var işlemci i5-3470 16 GB RAM GT730 4 GB orta grafik 1920x1080 80-90 FPS arası alıyor.

İgden yazdım hocam.

Ben yaklaşık 20 30 FPS daha fazla alıyorum çözünürlüğüm 1366x768 ve her şey en düşükte ve bloom kapalı 170'den aşağı inmiyorum 150'yi çok nadir görüyor.

İgden yazdım hocam.

Hocam doğru yazdığınızdan emin misiniz profilde kedi resmi var.

Ya şaka gibi hala daha bu sistemleri savunanlar var şaka gibi. Troll sandım başta yahu.

Hocam keyfimizden savunmuyoruz herhalde elimizde olan bu en azından savunuyoruz tutupta GTX ve RTX serilerinden kıyaslamıyoruz sizin gibi GT serisinden kıyaslıyoruz verdiği FPS gayet iyi bize göre.

Hocam doğru yazdığınızdan emin misiniz profilde kedi resmi var.

Evet takip de ettim.

Geri
Yukarı