Izoly PC'ler neden alınmaz?

EBA'da zar zor 60 FPS veren 3. nesil oyun canavarı bir işlemcili bir sisteme bu kadar para vermek, bu fiyata çok daha iyisini alırsınız bir de savunuyorsunuz bedavaya vermişler gibi.

1.si PSU şans işi en baba PSU bile patlayabilir 2.si işlemcinin şu anda verdiği performans gayet iyi ona bakarsan halen 1.nesil kullananlar var 3.dediğiniz fahiş fiyatta yanlış 4000TL'ye aldığım sistem şu anda sıfır olarak dizersen 5000-6000 arasında gidip geliyor ama bilgisayar 4000TL ek olarak aşırı sessiz çalışıyor ve işlemciyi aldığım günden beri 2ay oldu zaten bu sistemi alalı i5 3470'in en ağır yükteyken gördüğü Max sıcaklık 67 derece ekran kartım GT 740 ında 84 derece oda aşırı sıcak havada.

Teknoloji işi şans işi demenden cahilliğin anlaşılıyor, 4000 TL'ye aldığın sistemi Allah bilir dolar kuru nasılken aldın, sıfır olarak niye dizsin millet enayi mi GT 740 sisteme sırf sıfır diye 6K versin, kendini avutmaya devam et.

1.si PSU şans işi en baba PSU bile patlayabilir 2.si işlemcinin şu anda verdiği performans gayet iyi ona bakarsan halen 1.nesil kullananlar var 3.dediğiniz fahiş fiyatta yanlış 4000TL'ye aldığım sistem şu anda sıfır olarak dizersen 5000-6000 arasında gidip geliyor ama bilgisayar 4000TL ek olarak aşırı sessiz çalışıyor ve işlemciyi aldığım günden beri 2ay oldu zaten bu sistemi alalı i5 3470'in en ağır yükteyken gördüğü Max sıcaklık 67 derece ekran kartım GT 740 ında 84 derece oda aşırı sıcak havada
"ayynen aynen. Ayyynnen"

Eki Görüntüle 1789958

https://www.hepsiburada.com/izoly-k...li-oyuncu-masaustu-bilgisayar-pm-HB00000SWRMU şimdi sorum başlıktaki gibi Valorant'taki benim kendim aldığım FPS 1400x900 çözünürlükte mönitorun Max desteklediği çözünürlük GTA 5 gibi bir oyunda 80-100 arası bir FPS aldım Forza Horizon 4 de ise 45-60 civarı bu arada overclock yaptırdım sıcaklıklar ise 70-75 civarı ekran kartı işlemci 45-50 arasında bu sistemler neden pişmanlıktır hala kullanıyorum ve bu konuyu da Izoly üzerinden açıyorum. Ek olarak bu fiyata böyle performans veren bir PC alınması neredeyse imkansız 340FPS'yi gördüm geldiği günden beri Valorant'ta.

Cidden o linkteki kasa ile GTA 5'te 80-100FPS mi aldınız? Dalga geçme yeri falan mı bura :D bende Pentium işlemcim ile 50FPS alıyorum Ultra'da :D
Hocam bence alacaksan al 5 tane fan olmasına rağmen aşırı sessiz çalışıyor bakma sen bu insanların yorumlarına hep marka kötüleme kendim deneyimliyorum burada.
Evet işimiz yok sabahtan akşama marka kötülüyoruz :D 1.-3. Nesil işlemcili bilgisayarlar ile iyi oyunlar. (açarsa)

Hocam size ulaşabileceğim bir adres var mı?

Attığınız video GT 730 yalnız bendeki GT 740 arasında 40 45 FPS gibi bir fark var Valorant'ta rekabet maçında 150-220 civarında poligon ve özel oyundada 250-350 arasında.

Ne salladın bee RX 560 ile 200-250 aliyorum.

Ben kasayı aldığım günden beri Max 84 derece gördüm o da aşırı sıcak bir zamanda, onun dışında Forza Horizon 4 gibi oyunda 67 derecelerde dolanıyor. Kasanın hava akışı gayet iyi.

Halen kullanıyorum ve pişman da değilim oynadığım oyunlara göre. Oynadığım oyunlar Valorant, Fortnite, ETS 2, CS:GO, Forza 4, AC Black Flag, Assetto Corsa... Bu oyunları oynuyorum. Genelde FPS FH4 dışında 60'ı üzerinde, FH4'te 40 45 arası
Gözünüzü seviyim sallamayın FH4 40 45 olamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı