Izoly PC'ler neden alınmaz?

Konu trol büyük ihtimalle kapanmış konuyu tekrar canlandırıyor fazla takilmayin.

Son durum nedir? En son bayağı pişman olmuştu iade edecekti.

Hala memnunum ufak bir kablo yanmasıymış o Power kablosu.

Bir de 30 FPS alıyormuş cyperpunkta :D

En düşük ayarlarda evet.

Konu trol büyük ihtimalle kapanmış konuyu tekrar canlandırıyor fazla takilmayin.
troll mü :D
1688554939699.png
1688554922491.png

1688554967491.png

Bedava verseler almam.

Aynen kanka.

Izoly'nin adı çıkmış biri sorun yaşadı diye herkes yaşayacak değil halen kullanıyorum işimi görüyor.

İçerisindeki ekran kartının modeli seclife.

Cidden o linkteki kasa ile GTA 5'te 80-100FPS mi aldınız? Dalga geçme yeri falan mı bura :D bende Pentium işlemcim ile 50FPS alıyorum Ultra'da :D

Evet işimiz yok sabahtan akşama marka kötülüyoruz :D 1.-3. nesil işlemcili bilgisayarlar ile iyi oyunlar. (açarsa)

Forza 4'e kadar oyunları açtım AC odysseys i 25-30 arasında açtım Cyberpunk'da 25-30 arası ama 1024x768 bunlar.

Aynen kanka buradaki 50 kişi haksız birtek sen haklısın. Hem o bilgisayara 7k'yi enayi gibi sen vermişsin, banane.

CP 2077 ve Valhalla FPS'leri tamamen arkadaşın sallaması oyunlara sahip bile olmadığına %100 eminim. GT 740 ile o çözünürlükte isterse patates grafiği olsun yine 30 FPS vermez o bilgisayar. İnsanları kandırma bari be saf arkadaşım sana güvenip alacak küçük kardeşlerimiz var.

Yeni konular

Geri
Yukarı