Izoly PC'ler neden alınmaz?

Zaten yükselteceğim ben bu sistemi yapacağım şu Corsair 500W PSU Sapphire RX 570'e i7 3770 işlemci alıp yükselteceğim şu an bile güçlü onları alınca gücünü düşünemiyorum bile.
Burada bir yükseltme mi var ?

Sen direk sistemi değiştiriyorsun. Artı olarak yükselteceğin işlemcide 3. nesil bir i7 parçalardan anlamadığına o kadar eminim ki. Sonuç olarak Izoly almayın aldırmayın bu arkadaşın dediklerine de inanmayın.

Cp 2077 ve Valhalla FPS'leri tamamen arkadaşın sallaması oyunlara sahip bile olmadığına %100 eminim. GT 740 ile o çözünürlükte isterse patates grafiği olsun yine 30 FPS vermez o bilgisayar. İnsanları kandırma bari be saf arkadaşım sana güvenip alacak küçük kardeşlerimiz var.

Evet oyunlara sahip değilim ancak crack yüklüyorum bu kadar kötülemeyin yeter GT 740'ta OC var yaklaşık 10FPS fark yarattı şu ana kadar kastığı bir oyun olmadı.

Zaten yükselteceğim ben bu sistemi yapacağım şu Corsair 500W PSU Sapphire RX 570'e i7 3770 işlemci alıp yükselteceğim şu an bile güçlü onları alınca gücünü düşünemiyorum bile.
Bu arkadaş malum partilidir gidiyom ben.

Burada bir yükseltme mi var?

Sen direk sistemi değiştiriyorsun.

Anakart ve RAM hariç galiba hocam.

Bu arkadaş malum partilidir gidiyorum ben.

Allah korusun. Bir de reisler keyfimden savunmuyorum sadece kötülenmesin bu kadar fiyatına göre iyi tamam zaten daha iyileri vardır ama bu kadar kötülemeyin PSU C4 dediniz 3 ay oldu alalı bir şey yok.

Sadece oyunların olduğu klasörleri at ben sana inanacağım.

Atayım ama şu an alan yok diye cyber ve odysseys yok.

Eki Görüntüle 1789958

https://www.hepsiburada.com/izoly-k...li-oyuncu-masaustu-bilgisayar-pm-HB00000SWRMU şimdi sorum başlıktaki gibi Valorant'taki benim kendim aldığım FPS 1400x900 çözünürlükte mönitorun Max desteklediği çözünürlük GTA 5 gibi bir oyunda 80-100 arası bir FPS aldım Forza Horizon 4 de ise 45-60 civarı bu arada overclock yaptırdım sıcaklıklar ise 70-75 civarı ekran kartı işlemci 45-50 arasında bu sistemler neden pişmanlıktır hala kullanıyorum ve bu konuyu da Izoly üzerinden açıyorum. Ek olarak bu fiyata böyle performans veren bir PC alınması neredeyse imkansız 340FPS'yi gördüm geldiği günden beri Valorant'ta.

Hocam GT 740 ile 80-100 FPS sanırım siz Ultra düşüğün de düşüğün de böyle bir FPS alıyorsunuz 😆

1688555556486.png

Güzel yalan konuşuyorsun devam et.

Bak kardeşim ulaşım adresi ver sana kanıtlayayım yalan en sinir olduğum şey sinirleniyorum bak.

Geri
Yukarı