Izoly PC'ler neden alınmaz?

Cp 2077 ve Valhalla FPS'leri tamamen arkadaşın sallaması oyunlara sahip bile olmadığına %100 eminim. GT 740 ile o çözünürlükte isterse patates grafiği olsun yine 30 FPS vermez o bilgisayar. İnsanları kandırma bari be saf arkadaşım sana güvenip alacak küçük kardeşlerimiz var.

Hocam oyunlara sahip olsa masaüstü resminde olurdu zaten biraz sallamış arkadaş.

Madem PC'den böyle bir performans alıyor ve memnun, gitsin bizimle uğraşacağına oyununu oynasın.

Kendini avutuyor büyük ihtimalle sistemi aldı sonra burayı keşfetti burada aynı bütçeye daha iyi sistemlerin toplandigini görüncede kendi sistemini savunuyor.

Ulan :D ekran kaydıyla girince oyun dondu zorla açıldı onda da 10 FPS verdi kayıdı açamadım bile.

Ya zaten aşırı güçlü makine değil 2014'ün bilgisayarı 3 4 bin TL biriktirip i7 3.nesil RX 570 ve corsait 500W PSU alacağım.

Kendini avutuyor büyük ihtimalle sistemi aldı sonra burayı keşfetti burada aynı bütçeye daha iyi sistemlerin toplandigini görüncede kendi sistemini savunuyor.

Aynı bütçeye daha iyiler toplanıyormuş evet ama şuna benim canım sıkıldı bilgisayarcıdan aldım bilgisayarcı diyor ki bu fiyata bu ileride para biriktir yanıma gel seni R5 5600X ve RTX 3060'lı sisteme geçireceğim diyor bunu verirsin bana üstüne koyarsın alırsın diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı