Izoly PC'ler neden alınmaz?

Ulan :D ekran kaydıyla girince oyun dondu zorla açıldı onda da 10 FPS verdi kayıdı açamadım bile.

Ya zaten aşırı güçlü makine değil 2014'ün bilgisayarı 3 4 bin TL biriktirip i7 3.nesil RX 570 ve corsait 500W PSU alacağım.

Aynı bütçeye daha iyiler toplanıyormuş evet ama şuna benim canım sıkıldı bilgisayarcıdan aldım bilgisayarcı diyor ki bu fiyata bu ileride para biriktir yanıma gel seni R5 5600X ve RTX 3060'lı sisteme geçireceğim diyor bunu verirsin bana üstüne koyarsın alırsın diyor.

Bilgisayar alırken mahalledekilerden değil de bilindik sitelerden onlarda güvenmezsen mağazası olan yerlerden almak daha iyi degilmi Hocam

Tanıdık bilgisayarcı tam 17 yıldır babam oradan alıyor.

Gene de bilgisayar alırken arkadaş ya da tanıdıktan almak mantıklı olmuyor bilindik mağazalardan almak her zaman daha iyidir.

Bilgisayar alırken mahalledekilerden değil de bilindik sitelerden onlarda güvenmezsen mağazası olan yerlerden almak daha iyi degilmi hocam.

Tanıdık bilgisayarcı tam 17 yıldır babam oradan alıyor.

Hocam tamam pes ediyorum Izoly hakikaten alınmaz şu an bile Letgo'da 3500TL'ye monitör dahil GTX 750 Ti yli sistem gördüm iadede edemem bu saatten sonra 2.elden bunu kaça satarım.

Ulan :D ekran kaydıyla girince oyun dondu zorla açıldı onda da 10 FPS verdi kayıdı açamadım bile.

Ya zaten aşırı güçlü makine değil 2014'ün bilgisayarı 3 4 bin TL biriktirip i7 3.nesil RX 570 ve corsait 500W PSU alacağım.

Aynı bütçeye daha iyiler toplanıyormuş evet ama şuna benim canım sıkıldı bilgisayarcıdan aldım bilgisayarcı diyor ki bu fiyata bu ileride para biriktir yanıma gel seni R5 5600X ve RTX 3060'lı sisteme geçireceğim diyor bunu verirsin bana üstüne koyarsın alırsın diyor.
Ne kadar vereceksin ona PC ile birlikte? Hem mahalle bilgisayarcısından PC alma.

Geçmiş olsun. Eğer üstüne para ekleyip yenisini alabileceksen sat PC'ni 3.5 k 4k falan (bu kadar bile zor eder hatta etmez) yeni pc al.

İkinci elden satın sonra üzerine para koyacaksınız APU sistem alırsınız sonra ekran kartı alıp kullanırsınız ya da biraz fazla koyup hazır sistemlere yöneleceksiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı