Izoly PC'ler neden alınmaz?

RX 550 ve gameload PSU aldım yükseltme olarak artık sistemin Izoly ile alakası kalmadı.

Başkaların yorumları ile hareket etmen saçma. İnsanlar sana laf atıp laf sokmaya çalışmıyor sana yardımcı olmaya çalışıyor. Bu fiyata böyle bir sistem alıp Valorant oyununda yere bakarak FPS gösteren bir ekran görüntüsü alman da ekstra saçma.

Nasıl rahat ediyorsan öyle yap, bu forumu paranı nasıl daha iyi şekilde harcayabileceğin konusunda rehber olarak kullan bomboş tartışmalara lüzum yok.

Hayırlı olsun RX 550 ile GTA 5 medium-high arası oynatır 1080p civarında.

Eki Görüntüle 1789958

https://www.hepsiburada.com/izoly-k...li-oyuncu-masaustu-bilgisayar-pm-HB00000SWRMU şimdi sorum başlıktaki gibi Valorant'taki benim kendim aldığım FPS 1400x900 çözünürlükte mönitorun Max desteklediği çözünürlük GTA 5 gibi bir oyunda 80-100 arası bir FPS aldım Forza Horizon 4 de ise 45-60 civarı bu arada overclock yaptırdım sıcaklıklar ise 70-75 civarı ekran kartı işlemci 45-50 arasında bu sistemler neden pişmanlıktır hala kullanıyorum ve bu konuyu da Izoly üzerinden açıyorum. Ek olarak bu fiyata böyle performans veren bir PC alınması neredeyse imkansız 340FPS'yi gördüm geldiği günden beri Valorant'ta.

Ahahahah iyi güldüm. 4.9k ya topladigim sistemle poligonda ben 400 alıyordum ona bakarsan. GTA 5 Online 1080p en yüksekte 70FPS story de 90-100FPS alıyordum, FH4 1080p yüksekte 80-90 alıyordum hatta. 11 yıllık işlemci 9 yıllık ekran kartına bu parayı vermeniz hata.

Eki Görüntüle 1791365

Yani anlayamıyorum bu sistemleri kötülemenizi FPS em burada.

Bu modda 4.9k ya topladigim sistemle Very High ayarlarda ben 110 alıyordum. Hala iyi olduğunu savunmaniz çok saçma.

Son düzenleme:
Evet şu andan ihtibaren pişmanım ilk günler gayet seriydi şu an Google'da bile donma kasma vb. yaşıyorum 14 gün içerisinde iade hakkı var yazıyor daha 10 gün oldu iade edebiliyor muyum üzerine 2K daha koyup 6000TL gibi bir bütçeye adam gibi bir sistem alma ile ilgili konu açacağım birazdan iade işlemlerini nasıl başlatacağım.

Halen kullanıyorum ve pişman da değilim oynadığım oyunlara göre. Oynadığım oyunlar Valorant, Fortnite, ETS 2, CS:GO, Forza 4, AC Black Flag, Assetto Corsa... Bu oyunları oynuyorum. Genelde FPS FH4 dışında 60'ı üzerinde, FH4'te 40 45 arası.

Konu bence zaten troldü bu iki mesaj bana bunu söylüyor.

Eki Görüntüle 1789958

https://www.hepsiburada.com/izoly-k...li-oyuncu-masaustu-bilgisayar-pm-HB00000SWRMU şimdi sorum başlıktaki gibi Valorant'taki benim kendim aldığım FPS 1400x900 çözünürlükte mönitorun Max desteklediği çözünürlük GTA 5 gibi bir oyunda 80-100 arası bir FPS aldım Forza Horizon 4 de ise 45-60 civarı bu arada overclock yaptırdım sıcaklıklar ise 70-75 civarı ekran kartı işlemci 45-50 arasında bu sistemler neden pişmanlıktır hala kullanıyorum ve bu konuyu da Izoly üzerinden açıyorum. Ek olarak bu fiyata böyle performans veren bir PC alınması neredeyse imkansız 340FPS'yi gördüm geldiği günden beri Valorant'ta.

Bak sistem ucuz ama içine 2.el malzeme konuluyor. 2.elden GTX 1050 Ti sistem alırsın o paraya :D

Bu konuyu ben unuttum kim hortlattı merak ediyorum şu anda i5 3470 RX 550 ve gamework 450W PSU aldım içerisine şimdi bunu satıp öğrenci indiriminden Monster almayı düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1789958

Bugün sahibindende GT740 + i5 4590 Sistemi 1.750ye gördüm :D tek eksiği RGB kasa. Bu tarz sistemler etse etse 1500-2000TL eder, içine 2.el dandik RGB kasa koyunca 10.000e kadar kitliyorlar.

Geri
Yukarı