Izoly R7 240 Sistemin Minecraft ve Roblox Performansı Nasıldır?

Sistemi Izoly değil hocam. Sadece ekran kartı Izoly olacak. Başka bir konuda belirtmişti bana.

@Jack İşte, oyun performansına gelince, Minecraft'ta 1.20 yerine 1.16.5 oynanmasını tavsiye ederim. Roblox'ta değişken olur. Diğer oyun hakkında bilgim yok.
Hocam 1.20 olarak abartmışım şimdi farkettim kusura bakmayın. 1.16.5 üzerinde kaç FPS verir?

Sistemi Izoly değil hocam. Sadece ekran kartı Izoly olacak. Başka bir konuda belirtmişti bana.

@Jack İşte, oyun performansına gelince, Minecraft'ta 1.20 yerine 1.16.5 oynanmasını tavsiye ederim. Roblox'ta değişken olur. Diğer oyun hakkında bilgim yok.
Anladım Ama genede core 2 duo işlemci kötü satsın Xbox one alsın bence kötü ama kaliteli oyun oynar hiç yoktan xboxta roblox ve mc de var

Anladım Ama genede core 2 duo işlemci kötü satsın Xbox one alsın bence kötü ama kaliteli oyun oynar hiç yoktan xboxta roblox ve mc de var
Hocam 2 Duo'ya yakında geçeceğim ekran kartı ile beraber. Şuan Pentium E2160 var ve çok kötü. Pentium'a göre iyidir bence. Üstelik hocam kasayı satamam bir tek oyun için kullanmıyorum çünkü.

Benim arkadaşım R7 240, 8 GB DDR3 RAM ve FX 6300 işlemci bulunduran sistem ile 768p'de 125 FPS alıyordu hocam ama sizde daha düşük olur muhtemelen.
İyi hocam ben zaten ayarlarımı baya düşüreceğim.

Hocam GT 730 ekran kartı (4 GB)
6 GB RAM.
Xeon E5405 işlemci Roblox'ta orta ayarlarda 1080p de 60+FPS verdi minceraftı deneyeceğim şimdi.
Hocam çok sağolun baya FPS farkı olacağını anladım. Bu arada hangi oyunlara girdiniz? Ona göre oyunlarda FPS'imi tahmin edeceğim de.

Geri
Yukarı