Izoly ve Turbox almayın

Syxtro

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
arkadaşlar bunun hakkında bir konu açtım, tekrar konuşmak istiyorum ancak bu sefer biraz çocuk yaş kitlesine deyineceğim ve icinde kullandıkları parçalara, şimdi küçük yaş kitlesindeki çocuklar bu tür PC'leri görüyorlar ve diyorlar ki (ooo ışıklı, 16 GB bu her şeyi oynatır hem de ucuz) deyip babalarını cıldırtıp aldırıyorlar daha sonra pişman oluyorlar ve bu neredeyse her yerde böyle. Oyunları kaldırsa bile oyunların yarısını 30 FPS de oynarsınız bazen 20'ye bile düşer. Abi çıldıracağım içine koydukları ekran kartı, işlemciyle koydukları bir fiyata bakın: https://www.hepsiburada.com/turbox-...-23-8-curved-oyun-bilgisayari-p-HBV00000PUXLP içine neredeyse 4-5 yıl önce cıkmış RX 550 takıp, i5 3330 bazen i7 1. nesil koyup gönderiyorlar.​

Yemin ediyorum yasal suikast, bu parçalar bakın ironi değil, bu PSU'ların patlama ihtimalı aşırı yüksektir büyük ihtimalle cok eski modeller. Buluyorlar sazan sürülerini sattıkça satıyorlar ve en komik olay ise insanların izoly/turbox gibi markaları gerçek PC markası sanmaları 6800 TL'ye GTX 1050 Ti i5 3330 Izoly PC gördüm ve başka bir sitede ise 6800'e i5 10300H GTX 1650 kasa gördüm, kesinlikle alacağınız güne kadar araştırın internetde bir sürü güzel kasalar var ve hepsi Izoly'nin fiyatına gelip daha uygun ve kaliteli olan şeyler. Konudan çıkarılıcak şey Izoly ve Turbox gibi sazan avlamamaya çalışan markalara güvenmeyin. Bu işi 4-5 yıldır yapıyorlar, 2018'de de gördüm bunların 1700 TL'ye çöp kasa satmaya calıştıklarını şimdi de varlar, almadan önce ekran kartı ve işlemciyi iyice inceleyin öyle alın yoksa para iadesi bile almıyorlar bazen.

Son düzenleyen: Moderatör:

Çayımı çekirdeğimi almış şu konuyu okuyordum ben de tam. İyi tesadüf oldu bu konu.

arkadaşlar bunun hakkında bir konu açtım, Tekrar konuşmak istiyorum ancak bu sefer biraz çocuk yaş kitlesine deyineceğim ve icinde kullandıkları parçalara, Şimdi küçük yaş kitlesindeki çocuklar bu tür PCleri görüyorlar ve diyorlarki (Ooo ışıklı, 16 GB bu her şeyi oynatır hem de ucuz) deyip babalarını cıldırtıp aldırıyorlar daha sonra pişman oluyorlar, Ve bu neredeyse her yerde böyle, Oyunları kaldırsa bile oyunların yarısını 30 FPS de oynarsınız bazen 20'ye bile düşer. Abi çıldıracağım içine koydukları Ekran kartı, işlemciyle koydukları bir fiyata bakın https://www.hepsiburada.com/turbox-...-23-8-curved-oyun-bilgisayari-p-HBV00000PUXLP içine neredeyse 16 yıl önce cıkmış RX 550 takıp, i5 3330 bazen i7 1. nesil koyup gönderiyorlar.​

Yemin ediyorum yasal suikast, bu parçalar bakın ironi değil, bu PSU'ların patlama ihtimalı aşırı yüksektir büyük ihtimalle cok eski modeller, Buluyorlar sazan sürülerini sattıkça satıyorlar, Ve en komik olay ise insanların izoly/turbox gibi markaları gerçek PC markası sanmaları 6800 TL'ye GTX 1050 Ti i5 3330 Izoly PC gördüm ve başka bir sitede ise 6800'e i5 10300H GTX 1650 Kasa gördüm, Kesinlikle alacağınız güne kadar araştırın internetde bir sürü güzel kasalar var ve hepsi Izoly'nin fiyatına gelip daha uygun ve kaliteli olan şeyler, Konudan çıkarılıcak şey Izoly ve Turbox gibi sazan avlamamaya çalışan markalara güvenmeyin. Bu işi 4-5 yıldır yapıyorlar, 2018 dede gördüm bunların 1700 TL'ye çöp kasa satmaya calıştıklarını şimdi de varlar, Almadan önce ekran kartı ve işlemciyi iyice inceleyin öyle alın yoksa para iadesi bile almıyorlar bazen.
Turbox ve İzoly markalarının berbat, para israfı olduğuna katılıyorum hocam. Ancak RX 550 ''neredeyse 16 yıl önce çıkmış'' bir ekran kartı değil.
1629368214989.png

Turbox ve Izoly markalarının berbat, para israfı olduğuna katılıyorum hocam. Ancak RX 550 "neredeyse 16 yıl önce çıkmış" bir ekran kartı değil.Eki Görüntüle 1142344

Evet orada bilerek abarttım ancak RX550 günümüz oyunlarını oynatabilecek bir ekran kartı değil, o yüzden diyorum.

Geri
Yukarı