Izoly'yi öven çocuk

Biraz ciddi bir yorum yapmaya çalışacağım.

Şimdi evet Izoly önermesini bir kenara bırakırsak o "Tost Makinesi" videosuna baktığımda anladığım kadarıyla kendisinin pek de güçlü olmayan bir sistemi var. Anlaşılan Izoly'nin topladığı sistemler de hayalindeki sistemler. Monitör incelemesinde "ışıklı" demesinden aslında internette gördüğü RGB ve güçlü sistemleri hedeflediğini düşünebiliriz.

E yaşını da hesaba katarsak çok da yüklenmemek lazım. Zaten o videoyu referans alacak birisinin olduğunu pek sanmıyorum. Yani yaşı küçük, hayalindeki sistemi Izoly'de görmüş, savunmak istemiş anlayabilirim.

Kendisine tek temennim umarım hayalindekinden daha iyi bir sisteme kavuşur ve doğru bir donanım bilgisine erişir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Öven arkadaş burada bizlerin huzuru altına gelmiş bulunmakta.
Sinir olmama challenge mı yapıyoruz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Öven arkadaş burada bizlerin huzuru altına gelmiş bulunmakta.

Kulağım patladı.

Sinir olmama challenge mı yapıyoruz?

Yapabiliriz videoyu görünce ayrı kahkaha attım, videoyu çeken kişiyi görünce ayrı kahkaha attım. Ben o yaştayken Vice City helikopter görevi geçmeye çalışıyordum Pentium E5200 ve GTS450 ile.

İntel İ5 3470'e harika işlemci demiş. Galiba ona göre şu an 4. Nesil İntel işlemciler yeni çıktı.

Yine her zamanki gibi uzun bir yazı yazıp zamanımı harcayamayacağım. Neyse yine eski konularda dediğim gibi olan çocuğu için tırnağı ile kazıyıp, harcamasından kısan ve bilgisayardan pek anlamadığı için böyle dandik bilgisayarları alan aile büyüklerine oluyor.

IMG_20200626_134129.png

Izoly'nin olayı ne?
Sistemler fena değil gibi.
Bu video bence birazcık sana sorduğum soruyu yaklaşık 20 bin kere sordurur.

Bence çocuk anne babasına PC aldıracak, anne baba biliyor bu çocuğun özürlü olduğunu çocukda ille Izoly istiyor. YouTube'dan sanki video başkasınınmış gibi gösterip anne babasını kandıracak. Ama anne baba biliyor çocuk özürlü. Izoly'i öven insanla aynı ortamda nefes almam boğulur ölürüm daha iyi.

Geri
Yukarı