Çözüldü İzometrik bakış açılı tutsak alınabildiğimiz oyun

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

UmutMelihAkyol

Megapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
TECHNOPAT-TWO WIN
GPU: ASUS Radeon RX 6750 XT DUAL OC 12GB
RAM: CORSAIR 16GB Vengeance RGB PRO SL Siyah 3200MHz CL16 DDR4
CPU: Intel Core i5 12400F 4.40GHz
Anakart: ASUS PRIME H610M-A 3200MHz mATX
SSD: Kingston 1TB SKC3000S Gen4x4 NVMe M.2
SSD 2: Samsung 970 Evo Gen3x4 NVMe M.2
İzometrik bakış açısı ile oynadığımız oyun sandbox türünde bir oyun olan, haritada da denk geldiğimiz bir krallığın askerleri gibi kişilerin bizi tutsak tutabildiği ve bizim o tutsaklıktan kaçmaya çalıştığımız bir oyun vardı. Oyunda neredeyse her istediğimizi yapabiliyorduk. Daha fazla hatırlayamıyorum ama hatırladığım kadarı ile bu şekildeydi oyun.

İzometrik bakış açısı ile oynadığımız oyun sandbox türünde bir oyun olan, haritada da denk geldiğimiz bir krallığın askerleri gibi kişilerin bizi tutsak tutabildiği ve bizim o tutsaklıktan kaçmaya çalıştığımız bir oyun vardı. Oyunda neredeyse her istediğimizi yapabiliyorduk. Daha fazla hatırlayamıyorum ama hatırladığım kadarı ile bu şekildeydi oyun.

Emin değilim ama RimWorld olabilir mi?

Mount And Blade Warband'ın Cihat ve Haçlılar modunda Tapınak Şövalyeleri tarafından pusuya düşürülüp Acre zindanından kaçtığımız bir sahne mevcut. Muhtemelen bundan bahsediyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı