J3 Pro 2015'ten iPhone 6'ya geçilir mi?

paWel

Hectopat
Yer
Van Edremit
Daha fazla  
Merhaba, şu an halihazırda J3 Pro 2015 kullanıyorum, 16 GB cihaz yetmiyor. Android sürümü vb. ben Discord'u YouTube'yi bir şekilde yükledim. Ama hafızası da az.
Babam kendine yeni cihaz aldı. iPhone 6'sı boşa çıktı, cihazın şarj soketinde sıkıntı var, zor şarj oluyor. Bir de şarjı çok gitmiyor ama iyi bir bataryası var. Şu an 2700 mAh benim gibi Discord'a girip video izleyen birine yeter mi? Sizce geçmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, geçilmez. O da çok eski bir telefon ve bütçen yeterliyse, güzel bir Samsung A serisi telefon alabilirsin. Hem kullandığın telefon çok eski, yeni A serisine geçince yepyeni ve güzel bir telefon elde edeceksin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam merhaba, geçmeyin iPhone 6 cihazında Discord'da atma veya girmeme sorunları oluşuyor hem YouTube şu an güncelleme almıyor
İyi sosyaller.

Hocam merhaba, geçmeyin iPhone 6 cihazında Discord'da atma veya girmeme sorunları oluşuyor hem YouTube şu an güncelleme almıyor
İyi sosyaller.
Merhabalar, Geçme dileğim J3 orjianal bir cihaz değil, Yani şöyle kaçak IMEI birde, YouTube bile açmıyor Vanced kurdum, Web'den de girmek yoruyor. Discord şuan ki cihazım da ekran falan açamıyorum. Sunucularda konuşamıyorum. RTC yok hat yok deniliyor.
Hayır, geçilmez. O da çok eski bir telefon ve bütçen yeterliyse, güzel bir Samsung A serisi telefon alabilirsin. Hem kullandığın telefon çok eski, yeni A serisine geçince yepyeni ve güzel bir telefon elde edeceksin.
Ailemin durumu yok, Yük olmak istemiyorum da. Sizce hangisi? Şarj'ı çok tüketen birisi değilim.

Merhaba, geçme dileğim J3 orjianal bir cihaz değil, yani şöyle kaçak IMEI bir de, YouTube bile açmıyor vanced kurdum, Web'den de girmek yoruyor. Discord şu anki cihazım da ekran falan açamıyorum. Sunucularda konuşamıyorum. RTC yok hat yok deniliyor.

Ailemin durumu yok, yük olmak istemiyorum da. Sizce hangisi? Şarj'ı çok tüketen birisi değilim.

Hocam merhaba, durumunuza üzüldüm o zaman iPhone 6 cihazına geçebilirsiniz.
İyi sosyaller.

Geri
Yukarı