J7 Prime Android 10 kurulumundan sonra kendini sürekli yeniden başlatıyor

BiGSm0kE

Femtopat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodaki adımları uygularken telefonum sürekli kendini yeniden başlatmaya başladı nasıl düzeltebilirim?

bu işlemleri keşke gerçekleştirmeseydin, başarılı olsan bile makinen olmadığı için şebeke kuramayacaksın onun için de ekstra telefonculara para ödeyeceksin.

yani anlayacağın her türlü batmışsın.

önerim telefoncuya ver sıfırdan telefonun en son desteklediği android sürümüne getirsin ve şebeke oluştursun, yoksa kullanamazsın telefonu at gitsin.

Bu işlemleri keşke gerçekleştirmeseydin, başarılı olsan bile makinen olmadığı için şebeke kuramayacaksın onun için de ekstra telefonculara para ödeyeceksin.

Yani anlayacağın her türlü batmışsın.

Önerim telefoncuya ver sıfırdan telefonun en son desteklediği Android sürümüne getirsin ve şebeke oluştursun, yoksa kullanamazsın telefonu at gitsin.
Emin misiniz? Bana biraz abarttınız gibi geldi.

Emin misiniz? Bana biraz abarttınız gibi geldi.
Eminim, aynısını ben de yaşadım çünkü.
2. El aldığım Samsung S8 model root luydu ve bazen sistem çöküyor, telefon hiç açılmıyordu.

Bir kaç kere böyle oldu aldığım telefoncuya verdim ve sıfırlamıştı, bi ara şehir dışında denk gelince kendim yazılım atmayı denedim ama bu adımları gerçekleştirirken telefonun desteklediği maks sürümü aldım. Gayet de başarılı çalıştı fakat yazılım atarken şebeke dosyası da uçuyor yani şebeke dosyası olmaz ise hiç bir operatöre ulaşamaz telefon.

Şehir dışında olduğum içinde gittim bir tane telefoncuya ücreti dahilinde yaptırmıştım, hatta adam tekrardan yazılım atmıştı bunun için.

Geçen yaz sanırım 200 ₺ ye halletmiştim ben, ama önerim hiç bir zaman 2. el veya rootlu cihaz almayın ben aldım tecrübeyle sabit asla almam daha hiç bir telefoncuya güven olmaz.

Eminim, aynısını ben de yaşadım çünkü.
2. El aldığım Samsung S8 model root luydu ve bazen sistem çöküyor, telefon hiç açılmıyordu.

Bir kaç kere böyle oldu aldığım telefoncuya verdim ve sıfırlamıştı, bi ara şehir dışında denk gelince kendim yazılım atmayı denedim ama bu adımları gerçekleştirirken telefonun desteklediği maks sürümü aldım. Gayet de başarılı çalıştı fakat yazılım atarken şebeke dosyası da uçuyor yani şebeke dosyası olmaz ise hiç bir operatöre ulaşamaz telefon.

Şehir dışında olduğum içinde gittim bir tane telefoncuya ücreti dahilinde yaptırmıştım, hatta adam tekrardan yazılım atmıştı bunun için.

Geçen yaz sanırım 200 ₺ ye halletmiştim ben, ama önerim hiç bir zaman 2. el veya rootlu cihaz almayın ben aldım tecrübeyle sabit asla almam daha hiç bir telefoncuya güven olmaz.
Evet ama bahsettiğiniz durum özel bir durum. Evet, öyle dosyalar var fakat her zaman yaşanan bir şey değil bu. Çünkü bu forumda bırakın bu cihazlara orijinal yazılımları, resmi olmayan custom yazılımları bile attık. Arkadaşın durumu bahsettiğiniz kadar vahim değildir yani. Şu an müsait olmadığım için bakamıyorum ama düzeltilir yani.

Kendi üzerimden örnek verdim belki aksine bir durum da söz konusu olabilir haklısınız. Ama telefon kendisini sürekli yeniden başlatıyorsa arkadaş telefonun desteklemediği bir yazılımı atmaya çalışmış yani pek çalışacağını sanmıyorum, tekrardan atılması lazım.

Bu videodaki adamın yaptıklarını ilk defa görüyorum. O fazladan dosyalara daha evvel rastlamamıştım. Belki bundan dolayı açılmamıştır.

@Umut Nas'ın şu rehberini uygulayın:

Rehbere aşağıdaki iki dosyadan biriyle devam edebilirsiniz.

Sizin için Android 10 ROM'u da buldum. İlgili XDA konusunun bağlantısını aşağıya bırakıyorum.

Derseniz ki ben riske girmeyeyim, bu da J7 Prime Android 8.1 normal ROM'u:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodaki adımları uygularken telefonum sürekli kendini yeniden başlatmaya başladı nasıl düzeltebilirim?
Sorunu hallettim dostlar cevap veren herkese teşekkür ederim

Geri
Yukarı