J7 Prime (G610F) TWRP USB OTG'yi algılamıyor

Daha fazla  
Merhaba benim telefonum J7 Prime (G610F) cihazda TWRP 3.5.0_9-0 yüklü yazılımda yok ilk başta OTG okuyordu ama şimdi okumuyor bilgisayarım yok nasıl yapacağım bilmiyorum.

Merhaba benim telefonum J7 Prime (G610F) cihazda TWRP 3.5.0_9-0 yüklü yazılımda yok ilk başta OTG okuyordu ama şimdi okumuyor bilgisayarım yok nasıl yapacağım bilmiyorum.

Format data wipe data at recovery yedekle reboot recovery at düzelir son zamanlarda çok kişi bu hatayla karşılaşıp bu yöntemle çözüyor.

O telefon hafıza kartı destekliyor bende kullandım hafıza kartı ile yap bir sürü seçenek var doğrusunu bulup düzeltebilirsin hemen çözümü yok sanırım dersen bir daha TWRP orange fox gibi yazılımları kullanmanı tavsiye etmem.
Sorun şu ki cihazdaki twrp SD kart okumuyor bu sorun tüm j7 primede geçerli tabletimdede twrp var ve artık yazılım atmada ustalaştım ilk defa bu sorun ile karşılaştım bilgisayarım olmadığı için ümidi kesmeye başlıyorum

O telefon hafıza kartı destekliyor bende kullandım hafıza kartı ile yap bir sürü seçenek var doğrusunu bulup düzeltebilirsin hemen çözümü yok sanırım dersen bir daha TWRP orange fox gibi yazılımları kullanmanı tavsiye etmem.

Hocam bende J7 Prime kullanıyorum.
ROM'larda (Custom stock fark etmez) SD kart okurken TWRP okumuyor.
Hatta ve hatta wipe/advanced wipe/sd Card seçip flashlayınca algılanmadı hatası veriyor.
1.5 senedir TWRP ile uğraşıyorum bu sorunu çözemedim.
Arkadaşın sorununu ise daha önce yaşamadım TWRP değiştirip çözebileceğini umuyorum ama bilgisayarı yokmuş olsaydı Odin ile çözebilirdi TWRP sürüm değiştirmeyi.

POCO X3 NFC ile sadece SD Card denedim TWRP de onda da hiçbir sorun yaşamadım fakat bilgisayar bulmak zor değil tanıdık int kafe vs bu kadar kolay ümit kesiyorsanız bir şey diyemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı