J7 Prime Güncelleme Gelmemesi

Sürümü manuel olarak update etmeniz lazım. Odin modin bilmiyorsanız hiç girişmeyin gidin telefonu bi telefoncuya verin sürümü 7 yapmak istiyorum deyin. Adam yapar.
+Orjinal sürümü yapmasını üstüne BASA BASA söyleyin. Bi ara bana reklamlı sürüm yüklemişti.

Harbiden lanet bir telefon bende de var. Kendin internetten indirip yükleyebilirsin ama tavsiye etmem. Çünkü indirmek biraz zor ve can sıkıcı. İnternette belki video bulabilirsin veya bu işlerle haşır neşir olan birine sorarsan yardımcı olabilir.

Playstoredan Phone info samsung uygulamasini telefonuza yukleyip tam model numarasi, üretim yeri vs. ogrenin. Sammobile sitesine ücretsiz üye olup telefon modelinizi aratıp müsait olan sürümü indirebilirsiniz. Sayfanın alt kısmında yönergeler mevcut. Geçen hafta indirdikten sonra odin ile yeni yazılımı kurmak 10 dk.mi Aldı.

Ancak bunlardan önce bilgisayarınıza smartswicth gibi programlarla yedek almayı vs unutmayin, telefon resetleniyor.

Ss ile yedek alırken yeni yazılım uyarısı verirse oradan yapmak daha kolay olur.

J7 Prime bende var Android 7.1 olarak kullanıyorum, Samsung'un numarasını arayarak iletişime geçin yardımcı olabilirler.

Odin ile gayet basit bi kurulumu var neden bu kadar abartarak yorumlar gelmiş anlamadım :D Telefonunuzun modeline ait sürümü indirip odin ile flashlayın. Youtube'da sayısız video var.

Bence de para etmez bir model. Telefonu aldığımdan beri aramalarda gelen ses çok az. J5 gayet iyi ses veriyordu. Bu telefonu aldığıma pişmanım. Kaç defa samsung servisine gittim adamlar birşey yok deyip duruyorlar. Biriyle telefonda konuşurken ses boğuk, takılmalı ve kalitesiz.

Valla bende arada bir telefon çekmeme sıkıntısı oluyor o da telefondan kaynakli olup olmadigindan emin degilim. Şu an J7 prime fiyati 1200 TL civari diye biliyorum. Bu paraya extrem bir kalite arayamazsiniz zaten. Biraz da şans işi teknoloji, herkeste sağlam olur sende bozuk cikar falan.
Belki guncellemeyle giderirler tabi guncelleme gelirse.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı