J7 Prime Güncelleme Gelmemesi

Peki bu telefonun aramalardaki gelen ses neden bu kadar düşük? medya sesinin çıkışı da güçsüz ! harbiden pişman oldum ama bu fiyata da başka birşey bulamadım. Alttaki fotoda bi seçenek var ama pek işe yaramıyor ve her sefernde tekrar aktif etmek gerekiyor konuşrken. ''ekst ses dzy''

Son düzenleyen: Moderatör:
@Silinen üye
Benim kullandığım j7 prime modelinin ses düzeyi iyi ve çıkan ses kalitesi güzeldi.
Samsung servise gidin ve durumu anlatın. Sizden cihazı test edilmesi için bırakmanızı isteyeceklerdir.
Sorun varsa zaten onarımı yapılıyor. Eğer onarımı yapılamayacak bir sorun ise Samsung servisi değişim veya para iadesi kararı çıkartıyor.
Ben A7 2016 modeli için ölü piksel ve aşırı ısınma sorunu sebebiyle servise bırakmıştım. Değişim veya para iadesi kararı verilmişti.
Şuan Samsung S8 kullanıyorum. J7 prime cihazı ailemden birine verdim ve o kişi kullanmaya devam ediyor.

Şunu sormadan geçmeyim. Ses çıkışlarına sıvı teması oldu mu?

@Silinen üye
Benim kullandığım j7 prime modelinin ses düzeyi iyi ve çıkan ses kalitesi güzeldi.
Samsung servise gidin ve durumu anlatın. Sizden cihazı test edilmesi için bırakmanızı isteyeceklerdir.
Sorun varsa zaten onarımı yapılıyor. Eğer onarımı yapılamayacak bir sorun ise Samsung servisi değişim veya para iadesi kararı çıkartıyor.
Ben A7 2016 modeli için ölü piksel ve aşırı ısınma sorunu sebebiyle servise bırakmıştım. Değişim veya para iadesi kararı verilmişti.
Şuan Samsung S8 kullanıyorum. J7 prime cihazı ailemden birine verdim ve o kişi kullanmaya devam ediyor.

Dostum ben bu telefonu 1 hafta önce 1000TL gibi bir fiyata aldım. Fazla telefon kullanan biri değilim bana fazlasıyla yetiyor. Telefonda bir sorunum var. Görüşme yaparken karşı tarafın sesi bulanık gibi geliyor sanki suyun altında konuşuyor gibi. Başına böyle birşey geldi mi?

@matadoria
Ben öyle bir sorun ile hiç karşılaşmadım.
Karşınızdaki kişinin kullandığı cihaz mikrofon girişi sıvı teması aldıysa bu ses bozukluğu size yansıyabilir.
Sizin kullandığınız cihazda ses çıkışları sıvı teması olduysa bundan kaynaklı olabilir.

@matadoria
Ben öyle bir sorun ile hiç karşılaşmadım.
Karşınızdaki kişinin kullandığı cihaz mikrofon girişi sıvı teması aldıysa bu ses bozukluğu size yansıyabilir.
Sizin kullandığınız cihazda ses çıkışları sıvı teması olduysa bundan kaynaklı olabilir.
Ben şebekelerden şüpheleniyorum. Telefonla birlikte Türk Telekom hattına geçtim. Önceden Turkcell kullanıyordum böyle bir sorun yoktu. Görüşme yaptığım kişiler Turkcell kullanıyor.

@Silinen üye

Merhaba. kesinlikle sıvı teması olması. Hem olsa ne olacak ki? O kadar basit bir cihaz mı? Sonuçta suya düşmedi yıkamadım da. Aldığım günden beri var bu sorun 3. gün servise gönderdim adamlar vir şey yok diye geri yolladı. Sonra kartal'daki servise götürdüm orada da baktılar. Adamlara gelen aramadaki sesten bahsediyorum oradaki bir tane şahıs tutmuş bana yandan çıkan medya sesini bıııppppppp'latıp dinletiyor. Uyuz oldum. Ses düzeyi normal deyip durdular. İllaki bir şey var diyorsanız 1 hafta kalır diyorlar. Arkadaş 1 hafta neden telefonu rehin bırakayım ki? Ya yine sorun yok deyip geri verirlerse? J5 kullanıyordum 3 ay öncesine kadar ve sesler harikaydı.
Dostum ben bu telefonu 1 hafta önce 1000TL gibi bir fiyata aldım. Fazla telefon kullanan biri değilim bana fazlasıyla yetiyor. Telefonda bir sorunum var. Görüşme yaparken karşı tarafın sesi bulanık gibi geliyor sanki suyun altında konuşuyor gibi. Başına böyle birşey geldi mi?
Aynen öyle evet. Ve adamlara bu durumu anlatamıyorum. Gelen ses çok berbat, bulanık, takılmalı ve bazen mekanikleşip anlamsız seslere dönüşüyor.
Ben şebekelerden şüpheleniyorum. Telefonla birlikte Türk Telekom hattına geçtim. Önceden Turkcell kullanıyordum böyle bir sorun yoktu. Görüşme yaptığım kişiler Turkcell kullanıyor.
Şebekeden ben de şüphelenmiştim. Vodafone'u aradım durumu anlattım. İlk görüşmede bir görevli ''evet bulunduğunuz bölgede bakım var'' demişti. Sorun devam edince tekrar aradım durum ne diye ; bu seferki görevli şu an bir bakım falan yok telefonu servise gönderip baktırınız dedi. Ulan her şey muallak oldu ülkede be !

Son düzenleyen: Moderatör:
Sarıgazi emek mahallesi üzerinde bulunan samsung servisine getirme şansınız varsa orada baktırın. Durumu anlatırsanız yardım edeceklerdir.
Bu arada sorunların tespit ve onarımı için bırakmak gerekiyor.

Sarıgazi emek mahallesi üzerinde bulunan samsung servisine getirme şansınız varsa orada baktırın. Durumu anlatırsanız yardım edeceklerdir.
Bu arada sorunların tespit ve onarımı için bırakmak gerekiyor.
Ama yeniden format yeniden güncel yazılım yeniden yedekleme yeniden yeniden yeniden 1 hafta...Ve bir de sonucun düzelmeme durumu gerçeği var. Tamam üşenmezsem o tarafa getireceğim telefonu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı