Çözüldü J7 Prime TWRP sonrası bootloop nasıl düzeltilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
Merhaba. Telefonu sıfırlamışken TWRP yüklemek istedim. Beklemediğim bir şekilde TWRP yüklendi. Ben de sıfırladım ardından yeniden başlattım. Telefon Bootloop'da kaldı. TWRP'ye girebiliyorum ama bir türlü bootloop sorununu aşamadım. İnternette biri daha benimle aynı problemi yaşıyormuş. Birisi bir dosya paylaşmış no-verity-encrypt-.6.0.ZIP" adında ve bunun durumu düzelteceğini söylemiş. Dosyayı indirip telefonun depolamasına atıp flashladım ancak error veriyor, dolayısıyla hala bootloop oluyor. Bunu düzeltecek dosya var mıdır? Telefonum J7 Prime.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

@EkmekArasiHDD

Aynı sorunu yaşıyorum nasıl düzelltin yadımcı olurmusun
Hocam decryption ile alakalı bir dosya vardı. Onu TWRP üzerinden yüklediğimde bootloop sorunu düzelmişti. Dosyayı bulmak için bilgisayarı açıp her yerini kolaçan ettim. Ancak dosyayı ne yazık ki bulamadım. Xda üzerinden bulmuştum bu dosyayı. Bazı decryption dosyalarında Error 7 alıyordum ancak attığım dosya her ne ise çalışmıştı ve bootloop problemini çözmüştü. Şu an ise bu dosyayı bulamadım bilgisayarda hiç. Üzgünüm hocam. :(

Düzeltme: biraz önce buldum. Gözümün önündeki dosyayı bulamamışım bir türlü. Buyrun hocam. Kullandığım dosya buydu.

@EkmekArasiHDD

Aynı sorunu yaşıyorum nasıl düzelltin yadımcı olurmusun
Hocam decryption ile alakalı bir dosya vardı. Onu TWRP üzerinden yüklediğimde bootloop sorunu düzelmişti. Dosyayı bulmak için bilgisayarı açıp her yerini kolaçan ettim. Ancak dosyayı ne yazık ki bulamadım. Xda üzerinden bulmuştum bu dosyayı. Bazı decryption dosyalarında Error 7 alıyordum ancak attığım dosya her ne ise çalışmıştı ve bootloop problemini çözmüştü. Şu an ise bu dosyayı bulamadım bilgisayarda hiç. Üzgünüm hocam. :(

Düzeltme: biraz önce buldum. Gözümün önündeki dosyayı bulamamışım bir türlü. Buyrun hocam. Kullandığım dosya buydu.

Çözüm

Zahmet oldu,deneyeceğim..
teşekkürler...

Yeni konular

Geri
Yukarı