J7 Pro Custom ROM sonrası sıkıntı olur mu?

Kayra Sarı

Centipat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar J7 Pro (3 yıllık) bir telefonum var. Artık Android 10 veya 11 güncellemeleri gelmeyecek. Üstüne üstlük bu UI'dan sıkıldım.
Amacım bu telefona Pixel Experience ROM atmak.
Sizce bu ROM'u flashladıktan sonra SIM kartıyla ilgili ya da bootloop gibi sorunlar olur mu?
ROM atmalı mıyım?
Cevaplarsanız sevinirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar J7 Pro (3 yıllık) bir telefonum var. Artık Android 10 veya 11 güncellemeleri gelmeyecek. Üstüne üstlük bu UI'dan sıkıldım.
Amacım bu telefona pixel Experience ROM atmak.
Sizce bu ROM'u flashladıktan sonra sım kartıyla ilgili ya da bootloop gibi sorunlar olur mu?
ROM atmalı mıyım?

Doğru TWRP'yi ve doğru stock ROM'u yüklersen sıkıntı olmaz.

Eğer diğer kullanıcıların yorumlarında veya videolarında böyle sorunlar yok ise kullanabilirsiniz.

Amacım bu telefona Pixel Experience ROM atmak.
Sizce bu ROM'u flashladıktan sonra SIM kartıyla ilgili ya da bootloop gibi sorunlar olur mu?
ROM atmalı mıyım?
Bazı ROM'larda video oynatmama vs. gibi sorunlar olabiliyordu iyi araştırın.

Android 10 çok kasar. Kardeşimin a10s telefonunda android 10 var yazıyı zor yazıyor.

Amacım bu telefona pixel Experience ROM atmak.
Sizce bu ROM'u flashladıktan sonra sım kartıyla ilgili ya da bootloop gibi sorunlar olur mu?
ROM atmalı mıyım?

Hocam indirdiğiniz ROM'u araştırın. Bende bir ROM yüklemiştim ses az geliyordu ve flash bazen yanmıyordu. Dikkat edin.

Geri
Yukarı