Jabra 85H almaya değer mi?

İçime kurt düşürdünüz desem. O kadar hevesle almıştım. Neyse bekleyeceğiz bakalım. Ne gibi sorunlar bu arada?

Saysam bitmez...

Örnek vereyim;
  • Ses kalitesinde bozulmalar.
  • Smartsound özelliği iyi çalışmaması.
  • Patlama sesleri.

Bu gibi sorunları ve daha fazlası var.

Bilmediğin konulara yazmasan? Ben bile korkarak bir açığım var mıdır diye yazıyorum. Sen burada 0 bilgi ile "skala, diye düşünüyorum, sektör" gibi saçma sözcükler kullanıyorsun.

Madem biliyorsunuz neden konu açtınız? :D

Ben önerimi sunayım Q35 kullanmış biri olarak ses kalitesi oldukça iyi diyebilirim fiyatına göre. Jabra 85H'de gayet iyi bir model. Fakat 85h Anker Q35 kadar kesinlikle kalitesi yok.

Neden birilerine agresif tavırlar sergileyerekten kullandığım gayet de mantıklı kelimeleri eleştiriyorsun? O zaman git kendi açığını kapat tavsiyeme uyar uymaz konu sahibi. Seni ilgilendirmemeli.

Kalitesiz çıkabiliyor. Ve müşteri geri dönüşlerine bakacak olursak, sorunları mevcut.

Bugün iade için MNG Kargo'ya teslim ettim. İade sebebine işlevsel değil yazdım umarım kabul ederler iadeyi. Öncelikle iade sebebim belirttiğim gibi işlevsel gelmedi bana. Yani şöyle açayım demek istediğimi: 2,5 senedir TWS kulaklık kullanınca kafamda ve vücudumda bir ağırlık olarak hissettim kulaklığı. Yeniden kulak içine geçiş yapacağım eğer iade kabul olursa.

1 haftalık deneyimlerim sonucu artılarını ve eksilerini belirteyim. Belki birine yardımcı olur bu dediklerim.

Artıları ile başlayayım;
1- kulaklı açıp kapama işlemini 90 derece çevirerek yapıldığı için çok rahat ciddi anlamda. En çok hoşuma giden işlevsellik bu idi.
2- taşıma çantasının sert bir malzemeden yapılmış olması güven ve Premium hissiyat veriyor.
3- ses kalitesi bana ciddi anlamda zevk verdi ki ben hiçbir zaman bu zevki bir klasik müzik dinlerken almamıştım.
4- hem kulak pedleri hem de kafa bandı çok rahattı kafamda yok gibi idi adeta.

Eksilerine gelirsek;
1- pedlerden dolayı yaz mevisiminde terletme yapacak olması.
2- @Mansion'un da bahsettiği gibi ses patlamaları. Sadece kulaklık ile maç izlerken farkına vardım ve açıp kapatınca düzelmişti bu sorun o kadar sıkıntı çıkmadı ama evet böyle bir sorunu var.
3- Smart Sound'un bana göre bir işe yaramaması. Tek farkı ortamlara göre yaptığınız ayar değişiyor fakat ben hep ANC açık kullandım. Ve bundan dolayı ortam değiştirmeme gerek kalmadı.

Sonuç olarak bana göre keyif verici bir kulaklık idi. Fakat belirttiğim gibi bana işlevsel gelmediği için iadeye gönderdim. Yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum.

Bugün iade için MNG Kargo'ya teslim ettim. İade sebebine işlevsel değil yazdım umarım kabul ederler iadeyi. Öncelikle iade sebebim belirttiğim gibi işlevsel gelmedi bana. Yani şöyle açayım demek istediğimi: 2,5 senedir TWS kulaklık kullanınca kafamda ve vücudumda bir ağırlık olarak hissettim kulaklığı. Yeniden kulak içine geçiş yapacağım eğer iade kabul olursa.

1 haftalık deneyimlerim sonucu artılarını ve eksilerini belirteyim. Belki birine yardımcı olur bu dediklerim.

Artıları ile başlayayım;
1- kulaklı açıp kapama işlemini 90 derece çevirerek yapıldığı için çok rahat ciddi anlamda. En çok hoşuma giden işlevsellik bu idi.
2- taşıma çantasının sert bir malzemeden yapılmış olması güven ve Premium hissiyat veriyor.
3- ses kalitesi bana ciddi anlamda zevk verdi ki ben hiçbir zaman bu zevki bir klasik müzik dinlerken almamıştım.
4- hem kulak pedleri hem de kafa bandı çok rahattı kafamda yok gibi idi adeta.

Eksilerine gelirsek;
1- pedlerden dolayı yaz mevisiminde terletme yapacak olması.
2- @Mansion'un da bahsettiği gibi ses patlamaları. Sadece kulaklık ile maç izlerken farkına vardım ve açıp kapatınca düzelmişti bu sorun o kadar sıkıntı çıkmadı ama evet böyle bir sorunu var.
3- Smart Sound'un bana göre bir işe yaramaması. Tek farkı ortamlara göre yaptığınız ayar değişiyor fakat ben hep ANC açık kullandım. Ve bundan dolayı ortam değiştirmeme gerek kalmadı.

Sonuç olarak bana göre keyif verici bir kulaklık idi. Fakat belirttiğim gibi bana işlevsel gelmediği için iadeye gönderdim. Yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum.

Rica ederim. :)

Ben uyarmıştım sizi ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı