Jabra Elite 75 T sağ kulaklık ses daha az

yusko38

Femtopat
Daha fazla  
Yaklaşık 3, 4 aydır Jabra Elite 75t kullanıcısıyım. Güzelce çalışıyordu ama sonradan bir şey fark ettim. Sağ kulaklığımdan daha az ses ve bas çıkıyor. Yani daha önce böyle miydi, sanmıyorum. Yeni anladım böyle olduğunu. Bu normal mi? Normal olduğunu sanmıyorum çünkü beni yeni rahatsız etmeye başladı. Yani daha evvel böyle olduğunu sanmıyorum yeni oldu bu. Bazen çok fazla kısılıyor bazen az kısılıyor ama genelde sağ kulaklığımda ses ve bas az geliyor. Normal mi böyle olması? Bu kulaklığı kullanan varsa özellikle cevap verebilirlerse çok sevinirim.

Sorun farklı cihazlarda (telefon, bilgisayar...) da devam ediyor mu?
Aynen hem Laptopumda hem de telefonumda devam ediyor. Dediğim gibi bazen sesi ve bası az kısık oluyor bazen çok kısık oluyor mesela dün telefonuma bağlıydı ve nerdeyse sağ kulaklığımdan ses gelmiyordu. Bu daha önce olmuş olsaydı yani aldığım ilk zamanlar fark ederdim çünkü baya fark edebiliyorsun ama son 1 aydır böyle bu durumda 1 aydır farkındayım bu durumun.

Daha dün gönderdim teknik servise bakalım ne olacak. Seninki ne zamandır böyle ?
Bende 1 hafta önce fark ettim. Normalde iş yerinde sadece sağ olanı kullanıyordum ama ses çok kısık gelince ikisini birden taktım. Haliyle %30'dan fazla volume farkı var.

Bende az önce servise yolladım ama bunun servisi var mı orası da ayrı bu konu. Sadece TR içinde 1 tane servis gözüküyor garanti belgesinde. Eğer değişim olursa muhtemelen elden çıkaracağım. Ses kalitesinden inanılmaz memnunum ama sanırım kronik bir durum bu.

Bende 1 hafta önce fark ettim. Normalde iş yerinde sadece sağ olanı kullanıyordum ama ses çok kısık gelince ikisini birden taktım. Haliyle %30'dan fazla volume farkı var.

Bende az önce servise yolladım ama bunun servisi var mı orası da ayrı bu konu. Sadece TR içinde 1 tane servis gözüküyor garanti belgesinde. Eğer değişim olursa muhtemelen elden çıkaracağım. Ses kalitesinden inanılmaz memnunum ama sanırım kronik bir durum bu.

Garanti belgesinde yazan yeri aradım İstanbul yazıyordu orada bu adres mi diye sorunca hayır Kocaeline gönderiyorsunuz dediler. Tabiki aynı şirket ama. Bir kod verdiler bilgilerin yazılı olduğu gönderdim. Pazartesi gönderdim. Ne elimize ulaştı diye bir ne mesaj ne de arama gelmedi bana. Kısacası teknik servis kalitesi de bayağı düşük onu anlamış oldum. Yoksa bende aşırı derece memnunum kulaklıktan. Aşırı kaliteli. Full + Full özellikli bir cihaz. O fiyatı geç en üst segment kulaklıklar arasında özellik, ergonomik yapısı ve ses kalitesi olarak alınabilecek en iyi ikinci kulaklık bence. Bunun bir üstü Sennheiser TWS 2 zaten. Oda 2.200 ile 2.800 lira arası değişiyor :D

Bana da dün yenisini gönderdiler :D aşırı şaşırdım yalnız hiç beklemiyordum :D demek ki kronik bir bozukluk bir sıkıntısı vardı tamir edemediler. Hayrına göndermez bunlar :D
Evet bence de kesinlikle öyle. Yalnız ben bunu dokunmadan satışa koyacağım maalesef. Bir daha aynı şeyler ile uğraşmak istemiyorum. Aslında F/P olarak daha iyisi neredeyse yok ama Buds+ falan bakacağım gibi görünüyor. Rtings.com araştırmalarına tekrar geri dönüyorum maalesef 😏

Yeni konular

Geri
Yukarı