Jack london okunur mu?

AnotherJourney

Kilopat
Daha önce bir kitabını okumuştum ancak o kadar sıkılmıştım ki anlatamam. Kitap adeta ilerlemiyordu. 10 sayfa 20 sayfa 50 sayfa geçiyor ama hala olay aynı yerdeydi. O yüzden biçemi bana sıkıcı gelmişti. Bu bana özgü bir şey mi yoksa cidden yazarın biçemi mi böyle? Her neyse, bazı öneriler üzerine tekrar okumak istiyorum. Hangi kitabı önerirsiniz?(kısaca konusunu da yazarsanız sevinirim)

Beyaz Diş okumuştum akıcıydı, çok beğenmiştim. Martın Edeni satın aldım tam okuyacaktım spoiler yedim, bütün hevesim kaçtı. Kitabı okumadım. Bu yüzden araştırmadan okumanız daha iyi olur.

Martin Eden okuyabilirsiniz, çoğu kişinin önerisidir. Bana da ilk bu kitapla gelinmişti. :)
(Konu kısmına internetten bakmanız daha faydalı olur.)
Hocsm konusunda ki aşk o saçma ergen kitaplarında ki gibi mi yoksa daha mantıklı bir şekilde mi işlenmiş?

Beyaz Diş okumuştum akıcıydı, çok beğenmiştim. Martın Edeni satın aldım tam okuyacaktım spoiler yedim, bütün hevesim kaçtı. Kitabı okumadım. Bu yüzden araştırmadan okumanız daha iyi olur.
Anladım hocam sağolun.

170 kitap okudum ve Martin Eden en sevdiklerim arasında ilk üçtedir. O kitap London'un tüm eserlerini okumam gerektiğini hissettirmiştir.

Yeni konular

Geri
Yukarı